تک لنگه

انواع درب فلزی تک لنگه تولید شده توسط دستگاه های برش لیزری پیشرفته در طرح های متنوع و زیبا

حالت نمایش:

درب فلزی مدل D106 تک لنگه

درب فلزی مدل D106 تک لنگه فلزارت یکی از درب های قرار گرفته در سبک رومی است که با نقوشی از برگ و بوته زیبایی دلنشینی را به محیط پیرامون خود می بخشد.این درب طرح دار زیبا را می توان بعنوان نفر رو و ورودی انواع ساختمان مسکونی و تجاری استفاده نمود .شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس های رنگی جذاب ، طلق های مات در رنگ های متنوع ، همگی قابل نصب و اجرا بر روی ا..

درب فلزی مدل D113 تک لنگه

درب فلزی مدل D113 فلزارت یک درب دیگر در میان طرح های درختی و طبیعت گرای فلزارت می باشد ، نمای  درخت درخت موجود در این طرح بصورت نیمه بوده و نیمی از یک درخت تنومند را در خود جای داده است و همین امر سبب شده تا اغلب این مدل زیبا را بصورت دو لنگه هم استفاده شود تا طرح این درخت کامل شود.نمونه تک لنگه این درب فلزی طرحدار را می توان برای انواع عرض نف..

درب فلزی مدل D126 تک لنگه

درب فلزی مدل AP-D126 تک لنگه فلزارت با بهره مندی از طراحی مراکشی خود یکی از انتخاب های عالی برای دوست داران طراح های سبک مراکشی و عربی می باشد.طرح های مراکشی به داشتن جزئیات بسیار زیاد در خود و همچنین تلفیق این جزئیات با تقارن و قرینگی شهرت دارند فلذا برای انواع محیط مسکونی ، تجاری و اداری مانند درب منزل ، درب پارکینگ ، درب حیاط ، درب باغ و و..

درب فلزی مدل D128 تک لنگه

درب فلزی مدل AP-D128 تک لنگه فلزارت در دسته بندی طرح های اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی از زمان ورود اسلام به ایران زمین مورد علاقه مردمان خوش ذوق و هنردوست ایرانی قرار گرفته اند که آثار باستانی به جا مانده از اساتید ایرانی در مساجد و اماکن عمومی و مذهبی گویای همین مهم می باشد.نقوش اسلیمی علاوه بر زیبایی خاص خود همواره احساسی از آرامش ن..

درب فلزی مدل D129 تک لنگه

درب فلزی مدل D129 فلزارت تک لنگه با طراحی خاص خود نظر افرادی که بدنبال طرحی متفاوت هستند را جلب می نماید ، طراحی این درب برگرفته از مدل های طبیعت گرا و مشابه برگ درختان برگ سوزنی می باشد.این درب را می توان در انواع کاربری های نفر رو ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری استفاده نمود.برای این درب فلزی می توان از شیشه و طلق استفاده نمود که البته شیشه ها..

درب فلزی مدل D130 تک لنگه

درب فلزی مدل D130 تک لنگه فلزارت از طرح های ساده ولی جذاب رومی است ، این طرح زیبا با قرینگی زیبا را می توان بعنوان تکمیل کننده انواع نمای رومی در نظر گرفت و سادگی و نداشتن شلوغی های بی دلیل در این طرح ، آن را برای ست شدن با انواع نما و ساختمان مناسب ساخته است.این درب فلزی شیک را می توان در انواع ساختمان مسکونی و غیر مسکونی مورداستفاده قرار داد و عم..

درب فلزی مدل D131 تک لنگه

درب فلزی مدل D131 فلزارت تک لنگه را شاید بتوان پر طرفدارترین طرح طبیعت گرا دانست ، این طرح که به کرات  چه بصورت تک لنگه و چه بصورت چند لنگه در ابعاد متنوع تولید و عرضه شده است ، یکی از زیبا ترین طرح های این سبک بشمار رفته و بخوبی جواب خود را پس داده است بنابراین چنانچه بدنبال دربی مناسب برای نفر روی ساختمان خود هستید و همچنین به سبک های طراحی ..

درب فلزی مدل D132 تک لنگه

درب فلزی مدل D132 فلزارت تک لنگه یکی از درب های سبک رومی است  ، طرح های رومی بعضا چنان با سبک طراحی طبیعت گرا در هم آمیخته می شوند که حد فاصل و مرزی را نمی توان میان آنان قائل شد . یکی از  نمونه های بارز  این امر ، همین درب فلزی است .این طرح علاوه بر داشتن الگوهای طبیعت و گل و بوته  در خود با قرینگی چپ و راست بی نظیری نیز همراه ..

درب فلزی مدل D133 تک لنگه

درب فلزی مدل AP-D133 تک لنگه در دسته طرح های  اسلیمی قرار دارد.این که این سبک طراحی  را مختص به اماکن مذهبی بدانیم،قطعا تفکر اشتباهی است ، سبک طراحی اسلیمی یکی از سبک های آرامش بخش  و دوست داشتنی و مورد پسند ایرانیان است.این درب فلزی زیبا با طرح زیبای خود می تواند در انواع کاربری و انواع محیط مدنظر شما نصب و پیاده سازی شود ، انواع نف..

درب فلزی مدل D139 تک لنگه

درب فلزی مدل D139 فلزارت تک لنگه با طراحی برگ درخت انجیر و به اختصار برگ انجیری است ، برگ های درخت انجیر بدلیل پهنای و شکل زیبایشان مدت هاست که در میان نقاشان و طراحان مورد استفاده و علاقه بوده اند.با استفاده از این طرح زیبا می توان انواع نفر روهای ساختمان را جلوه ای تازه داد ، مانند درب حیاط ، درب ورودی منازل ، درب باغ ، درب ویلا ، درب گلخانه و هر..

درب فلزی مدل D140 تک لنگه

درب فلزی مدل D140 فلزارت تک لنگه با طرح گل رز در میان طرح های طبیعت گرا قرار گرفته و در میان افرادی که به طبیعت و گل و گیاه علاقه مندند بسیار مورد پسند است.طرح گل رز این درب فلزی باعث شده که حسی ناب را به محیط اطراف خود ببخشد.از این درب فلزی زیبا می توان بعنوان درب سالن های زیبایی ، درب حیاط و پارکینگ ها ، درب باغ و ویلا و یا هر مکان دیگری که مورد ..

درب فلزی مدل D141 تک لنگه

درب فلزی مدل D141 فلزارت تک لنگه با طرح درختی خود در میان طرح های طبیعت گرا قرار دارد ، مشخصه بارز این طرح یادآوری طبیعت و زیست بوم زمین و اهمیت آن در سلامت انسان هاست . نمای درخت این طرح باعث شده تا بتوان از آن در انواع دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان ها بهره گرفت.این درب فلزی زیبا را برای تمامی ابعاد نفر روی ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی می..

درب فلزی مدل D142 تک لنگه

درب فلزی مدل D142 تک لنگه از پر طرفدارترین طرح های مراکشی و عربی است ، این طرح با پیچیدگی ها و جزئیات ریز و درشت خود همواره یکی از انتخاب های علاقه مندان به این سبک طراحی و دکوراسیون می باشد.این درب فلزی زیبا را بدون هیچ محدودیتی می توان برای انواع ساختمان استفاده نمود اما بدلیل زیبایی بی نظیر خود معمولا بعنوان درب های اصلی ساختمان مانند درب حیاط ،..

درب فلزی مدل D143 تک لنگه

درب فلزی مدل D143 تک لنگه یکی از خاص ترین طرح های سبک طبیعت گرا است ، طرحی که مانند اصل خود یعنی طبیعت ، بر هیچ کدام از قواعد طراحی  مانند قرینگی گردن ننهاده و کاملا بکر است . با نگاه کردن به این طرح به راستی حس بودن در باغ و بوستان به شما القا می گردد و حسی از آرامش ناب که فقط در طبیعت قابل حس کردن است.این درب فلزی زیبا مانند طرح خود محدود به..

درب فلزی مدل D144 تک لنگه

درب فلزی تک لنگه مدل D144 فلزارت با طرح گل های بسیار زیبای خود یکی از زیباترین طرح های طبیعت گراست که به دلیل قرینگی چپ و راست خود با طرح ها و سبک های نما و دکوراسیون رومی نیز هماهنگی و همخوانی بی نظیری دارد.استفاده از چوب ترمو در ان طرح زیبا باعث شده که قرارگیری این درب زیبا در دسته طرح های طبیعت گرا ، تنها در حد حرف نبوده و حس نابی از طبیعت را به..

نمایش 1 تا 15 از 53 (4 صفحه)