پنل فلزی مدل Pa 03
پنل فلزی مدل Pa 03

پنل فلزی مدل Pa 03

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: Pa03
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

پنل فلزی مدل Pa 03 با طرح زیبای گل برگ خود یادآور ذوق و سلیقه ی طبیعت دوست ایرانیان است ، ایرانیان در زمان باستان از طرح های نقوش طبیعت و بته جغه در طرح ها و ساختمان های خود بسیار استفاده می نمودند و احترام به مام زمین و طبیعت را سر لوحه ...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

پنل فلزی مدل Pa 03

با طرح زیبای گل برگ خود یادآور ذوق و سلیقه ی طبیعت دوست ایرانیان است ، ایرانیان در زمان باستان از طرح های نقوش طبیعت و بته جغه در طرح ها و ساختمان های خود بسیار استفاده می نمودند و احترام به مام زمین و طبیعت را سر لوحه خود قرار می دادند.

از این پنل فلزی می توان در جای جای محیط های داخلی و بیرونی ساختمان بهره برد زیرا که از بهترین ویژگی های طرح هایی که در سبک طبیعت هستند ، قابلیت هماهنگی آنها با انواع سبک های دیگر دکوراسیون می باشد.

قرار دادن تمامی طرح های پنل فلزی در وب سایت فلزارت بدلیل پرهیز از شلوغ شدن فروشگاه مقدور نیست و بسیاری از طرح ها را نمی توان در سایت دید بنابراین چنانچه طرحی بغیر از طرح های قرار گرفته در سایت ، مد نظر شماست کافی است طرح مد نظر خود را به ما اطلاع داده تا در اسرع وقت آن را برایتان تولید و ارسال نماییم.

فروشگاه فزارت رنگ های پر کاربردی که محبوبیت بیشتری را در میان مصرف کنندگان دارند را برای محصولات خود ارائه می نماید که از همین صفحه قابل سفارش دهی برای این پنل فلزی است اما این به معنای محدود نمودن شما برای انتخاب این رنگ ها نیست و شما مشتریان محترم می توانید از طریق راه های ارتباط با ما قرار گرفته در سایت رنگ مورد نظر خود را به ما اطلاع دهید.

ابعاد این پنل فلزی بصورت 2*1 متر می باشد ، چنانچه ابعاد دیگری مد نظر شماست از طریق فرم تماس و یا شماره های مشاوره قرار گرفته در سایت مورد را با ما در میان بگذارید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!