پنل فلزی مدل Pa 08
پنل فلزی مدل Pa 08

پنل فلزی مدل Pa 08

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: P08
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

پنل فلزی مدل Pa 08پنل های فلزی امروزه جایگزین بسیاری از المان های محیطی و ساختمانی ما شده اند ، این پنل ها با انعطاف خارق العاده در طرح ، استحکام و دوام فلز و همچنین نصبی بسیار آسان جایگزین تمامی بسیاری از حفاظ و المان های چوبی گردیده...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

پنل فلزی مدل Pa 08

پنل های فلزی امروزه جایگزین بسیاری از المان های محیطی و ساختمانی ما شده اند ، این پنل ها با انعطاف خارق العاده در طرح ، استحکام و دوام فلز و همچنین نصبی بسیار آسان جایگزین تمامی بسیاری از حفاظ و المان های چوبی گردیده اند.

پنل فلزی مدل Pa 08 یکی از پنل های فلزی زیبای فروشگاه فلزارت می باشد ، این پنل که بدلیل طراحی بر پایه نقوش طبیعت خود با بسیاری از محیط ها و سلایق همخوانی دارد ، یکی از بهترین انتخاب ها برای انواع کاربرد در محیط های داخل ساختمان مانند نور گیرها ، حفاظ ها و یا حتی به تنهایی و بعنوان دکوراسیون منازل و ساختمان ها می باشد.

چنانچه در انتخاب محیط مناسب برای نصب این پنل ، ابعاد بهینه برای محیط کاربری خود و یا هر سوال و ابهام دیگری در مورد این پنل فلزی داشتید در هر زمان از شبانه روز با پر کردن فرم تماس با ما سایت و یا با تماس با شماره تلفن مشاوره فروشگاه در ساعات اداری می توانید با ما در ارتباط بوده و پاسخ سوال خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

در فرآیند تولید این پنل فلزی زیبا که با بهترین ادوات و تجهیزات برش لیزری تهیه گردیده ، واحد کنترل کیفیت فلزارت بصورت مستمر در چند مرحله کیفیت تولید این محصول را مورد ارزیابی قرار داده تا از کیفیت نهایی این محصول اطمینان حاصل گردد.

رنگ آمیزی شاید آخرین نکته حائز اهمیت در این پنل فلزی باشد ، انتخاب رنگ از میان رنگ های کوره ای الکترواستاتیک قرار گرفته به سلیقه شما خواهد بود تا که این پنل را هرچه بیشتر با محیط مد نظر خود هماهنگ سازید.

ابعاد این پنل فلزی بصورت 2*1 متر می باشد ، چنانچه ابعاد دیگری مد نظر شماست از طریق فرم تماس و یا شماره های مشاوره قرار گرفته در سایت مورد را با ما در میان بگذارید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!