پنل فلزی مدل Pa 02
پنل فلزی مدل Pa 02

پنل فلزی مدل Pa 02

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: Pa02
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

پنل فلزی مدل Pa 02پنل فلزی در واقع عنصر اصلی درب فلزی ، پارتیشن فلزی ، نرده و حفاظ های فلزی است . در مرکز و قلب تمامی این محصولات در واقع یک پنل فلزی قرار گرفته است مثلا درب فلزی مدل D68 در واقع از همین پنل فلزی بهره برده است....

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

پنل فلزی مدل Pa 02

پنل فلزی در واقع عنصر اصلی درب فلزی ، پارتیشن فلزی ، نرده و حفاظ های فلزی است . در مرکز و قلب تمامی این محصولات در واقع یک پنل فلزی قرار گرفته است مثلا درب فلزی مدل D68 در واقع از همین پنل فلزی بهره برده است.

پنل فلزی مدل Pa 08 با طرح زیبای مراکشی خود مانند همه ی پنل های فلزی می تواند در کاربردهای بسیار متنوعی مانند حفاظ ها ، وال دیزاین و ... استفاده گردد.

ساختمانی با درب فلزی همین  سبک را در نظر بگیرید که برای حفاظ های نما و پنجره های آن نیز از این پنل فلزی استفاده شده باشد ، قدر مسلم زیبایی نمای این ساختمان بسیار چشمگیر و عالی خواهد شد.بنابراین در صورتی که سبک و طرح دکور داخلی و یا نمای ساختمان شما از سبک مراکشی است این پنل فلزی یکی از بهترین مکمل های دکور و نمای شما خواهد بود.

در فرآیند تولید این پنل فلزی زیبا که با بهترین ادوات و تجهیزات برش لیزری تهیه گردیده ، واحد کنترل کیفیت فلزارت بصورت مستمر در چند مرحله کیفیت تولید این محصول را مورد ارزیابی قرار داده تا از کیفیت نهایی این محصول اطمینان حاصل گردد.

فروشگاه فزارت رنگ های پر کاربردی که محبوبیت بیشتری را در میان مصرف کنندگان دارند را برای محصولات خود ارائه می نماید که از همین صفحه قابل سفارش دهی برای این پنل فلزی است اما این به معنای محدود نمودن شما برای انتخاب این رنگ ها نیست و شما مشتریان محترم می توانید از طریق راه های ارتباط با ما قرار گرفته در سایت رنگ مورد نظر خود را به ما اطلاع دهید.

ابعاد این پنل فلزی بصورت 2*1 متر می باشد ، چنانچه ابعاد دیگری مد نظر شماست از طریق فرم تماس و یا شماره های مشاوره قرار گرفته در سایت مورد را با ما در میان بگذارید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!