پنل فلزی

پنل های فلزی جایگزینی مدرن و زیبا برای انواع نماها و دکوراسیون قدیمی و سنتی ، با کیفیت تولید بسیار بالا و کاملا مقاوم در برابر آب و گرما بدلیل استفاده از رنگ کوره ای یک پارچه

حالت نمایش:

پنل فلزی مدل Pa 01

پنل فلزی مدل Pa 01در میان طرح های اسلیمی قرار گرفته و از زیبایی کم نظیری بهره مند می باشد . از  ویژگی های بارز پنل های فلزی امکان بهره مندی آن ها در کاربرد های بسیار متنوع است بطور مثال این پنل را می توان بعنوان المانی از دکوراسیون داخلی بر روی ستون ها نصب نمود و یا آن را بعنوان محافظی برای نور گیر ساختمان نصب کرد تا با ایجاد سایه هایی دل انگی..

پنل فلزی مدل Pa 02

پنل فلزی مدل Pa 02پنل فلزی در واقع عنصر اصلی درب فلزی ، پارتیشن فلزی ، نرده و حفاظ های فلزی است . در مرکز و قلب تمامی این محصولات در واقع یک پنل فلزی قرار گرفته است مثلا درب فلزی مدل D68 در واقع از همین پنل فلزی بهره برده است.پنل فلزی مدل Pa 08 با طرح زیبای مراکشی خود مانند همه ی پنل های فلزی می تواند در کاربردهای بسیار متنوعی مانند حفاظ ها ، وال د..

پنل فلزی مدل Pa 03

پنل فلزی مدل Pa 03 با طرح زیبای گل برگ خود یادآور ذوق و سلیقه ی طبیعت دوست ایرانیان است ، ایرانیان در زمان باستان از طرح های نقوش طبیعت و بته جغه در طرح ها و ساختمان های خود بسیار استفاده می نمودند و احترام به مام زمین و طبیعت را سر لوحه خود قرار می دادند.از این پنل فلزی می توان در جای جای محیط های داخلی و بیرونی ساختمان بهره برد زیرا که از بهترین ..

پنل فلزی مدل Pa 08

پنل فلزی مدل Pa 08پنل های فلزی امروزه جایگزین بسیاری از المان های محیطی و ساختمانی ما شده اند ، این پنل ها با انعطاف خارق العاده در طرح ، استحکام و دوام فلز و همچنین نصبی بسیار آسان جایگزین تمامی بسیاری از حفاظ و المان های چوبی گردیده اند.پنل فلزی مدل Pa 08 یکی از پنل های فلزی زیبای فروشگاه فلزارت می باشد ، این پنل که بدلیل طراحی بر پایه نقوش طبیعت..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)