درب فلزی مدل D88 تک لنگه
درب فلزی مدل D88 تک لنگه

درب فلزی مدل D88 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D88
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D88 تک لنگه با طرح شلوغ و قرینگی بی نظیر از تمام زوایای خود مختص عاشقان سبک عربی و مراکشی می باشد ، قرینه بودن این طرح در میان طرح های درب فلزی بسیار کم نظیر است بطوری که از هر سمت که دیده شود تفاوتی در طرح دیده نمی شود.

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D88 تک لنگه

با طرح شلوغ و قرینگی بی نظیر از تمام زوایای خود مختص عاشقان سبک عربی و مراکشی می باشد ، قرینه بودن این طرح در میان طرح های درب فلزی بسیار کم نظیر است بطوری که از هر سمت که دیده شود تفاوتی در طرح دیده نمی شود.

این درب فلزی جهت نصب در دکورهای ساختمانی شلوغ و لاکچری مراکشی و عربی طراحی شده است گرچه که بدلیل زیبایی فوق العاده خودمی تواند زینت بخش هر محیط ساده ای نیز بوده و یک تنه بار زیبایی محیط را به دوش بکشد ، مکان پیشنهادی برای نصب این درب فلزی بدلیل زیبایی آن در محیط های داخلی ساختمان مانند درب ورودی اصلی منزل و یا درب اتاق کار می باشد گرچه که می توان بدون هیچ گونه محدودیتی از آن در تمامی محیط های داخلی و خارجی ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری بهره برد.

درب فلزی طرح های مراکشی مانند سبک رومی با انواع شیشه یا طلق زیبایی بسیار زیادی خواهند داشت تفاوت آن ها در این جاست که بر خلاف طرح های رومی تنها رنگ های تیره با آن ها ست نشده و با رنگ های روشن نیز جلوه ای عالی دارند.از شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس های رنگی متنوع نیز می توان برای این درب فلزی استفاده نمود.

علاوه بر مدل مکانیکی یا برقی و ... قفل این درب فلزی ، انتخاب یک دستگیره با طراحی متناسب با سبک و طرح این درب فلزی از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا که سهل انگاری در این مورد می تواند به زیبایی این طرح آسیب زده و کل کار را زیر سوال ببرد.طرح های متنوعی از دستگیره با کیفیتی بی نظیردر فروشگاه فلزارت موجود بوده که شما مشتریان گرامی می توانید از میان آن انتخاب و نصب آن را به ما بسپارید.

برش لیزری مورد استفاده در این طرح بدلیل ظرافت و جزئیات فوق العاده آن بسیار با اهمیت می باشد که این امر با امکانات بروز موجود در فروشگاه فلزارت به بهترین وجه ممکن و بدون هیچ گونه آسیب و تضعیفی در استحکام ورق این درب فلزی میسر گردیده است  .

رنگ مورد استفاده در خط تولید فروشگاه فلزارت از نوع پودری الکترواستاتیک و کوره ای می باشد بصورتی که در روال تولید چند مرتبه سطوح کار از هر گونه آلایندگی و گرد و غبار پاک سازی شده و کیفیت رنگ نهایی دارای تضمین از سمت فروشگاه فلزارت می باشد.

ابعاد این درب بصورت  استاندارد 2.20*1.10 می باشد که میتوانید  هر ابعادی که مد نظرتان می باشد را نیز در قسمت ابعاد بالای صفحه سفارش بدهید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!