درب فلزی مدل D83 تک لنگه
درب فلزی مدل D83 تک لنگه

درب فلزی مدل D83 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D83
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D83 تک لنگه از نمونه طرح های پرفروش و شلوغ رومی است که به علت رعایت اصولی طراحی رومی و همچنین استفاده از المان های پرتکرار این این سبک همچون طرح دایره وار سر ستون ها و سردیس ها از نمونه های موفق درب فلزی با سبک رومی است ....

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D83 تک لنگه

از نمونه طرح های پرفروش و شلوغ رومی است که به علت رعایت اصولی طراحی رومی و همچنین استفاده از المان های پرتکرار این این سبک همچون طرح دایره وار سر ستون ها و سردیس ها از نمونه های موفق درب فلزی با سبک رومی است .

اگر نما و یا دکوراسیون ساختمان شما از نوع رومی است و بدنبال طرحی با زیبایی خاص برای نفرروهای ساختمان هستید ، درب فلزی مدل D83 تک لنگه طرحی بسیار محبوب است که بارها جواب خود را پس داده است.

انتخاب شیشه ی سکوریت با رفلکس برنزی و طلایی از بهترین پیشنهادهای ممکن برای این درب فلزی است ، در صورت تمایل شما به استفاده از طلق به جای شیشه نیز طلق های مات با رنگ بندی قهوه ای ، برنزی و یا سبز تیره بسیار مناسب این درب فلزی خواهد بود.

انتخاب یک دستگیره طلایی رنگ با شکلی نزدیک به المان های این طرح زیبایی خیره کننده آن را دوچندان می سازد.

رنگ بندی بی نظیری را می توان بر روی این طرح پیاده سازی نمود گرچه که رنگ های تیره مانند مشکی و قهوه ای همراه با رنگ طلایی برای حاشیه ها از انتخاب های هوشمندانه برای این طرح می باشد ، بهرحال هر نوع رنگ انتخابی شما توسط اساتید مجرب و کوره اجرا و با مقاومت و کیفیتی در خور شان شما مشتریان عزیز اجرا می گردد.

علاوه بر ابعاد  استاندارد 2.20*1.10 این درب فلزی ، میتوانید  ابعاد مد نظرخود را در قسمت ابعاد بالای همین توضیحات وارد فرموده و با ثبت سفارش منتظر تماس ما باشید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!