درب فلزی مدل D68 تک لنگه
درب فلزی مدل D68 تک لنگه

درب فلزی مدل D68 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D68
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

طراحی درب فلزی مدل D68 تک لنگه علاوه بر داشتن نقش های طرح طبیعت درون مایه ای از طراحی رومی را نیز با خود به همراه دارد و این مسئله آن را برای نصب در محیط های با طراحی رومی و طبیعت مناسب گردانیده است .درب فلزی مدل D68 با عرض استاندا...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

طراحی درب فلزی مدل D68 تک لنگه

علاوه بر داشتن نقش های طرح طبیعت درون مایه ای از طراحی رومی را نیز با خود به همراه دارد و این مسئله آن را برای نصب در محیط های با طراحی رومی و طبیعت مناسب گردانیده است .

درب فلزی مدل D68 با عرض استاندارد 1.1 برای قرار گیری و نصب انواع کاربری تک لنگه و اصطلاحا تک لنگه مانند درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب ورودی ادارات و منازل مناسب است.

با انتخاب شیشه ی سکوریت و رفلکس رنگی می توان از نهایت زیبایی این طرح بهره مند گردیده و یا با نصب طلق پلاستیکی بعنوان پشت بند آن را برای محیط های دیگر مانند ورودی حیاط و ... استفاده نمود .

انواع قفل مکانیکی و برقی قابل سفارش و نصب بر روی این درب هستند اما در صورتی که قصد استفاده از این درب فلزی بعنوان ورودی منزل خود را دارید ما به شما استفاده از قفل های ضدسرقت جهت تامین امنیت حداکثری منزل خود را پیشنهاد می نماییم .

تضمین کیفیت بدلیل وجود واحد کنترل کیفیت یکی از خدماتی است که فلزارت به مشتریان عزیز ارائه می نماید و این امر ممکن نیست مگر با استفاده از دستگاه های نوین برش لیزری در واحد تولید فلزارت.

در طرح های دو گانه مانند این طرح انتخاب رنگ دوگانه بسیار هوشمندانه خواهد بود بطور مثال در این طرح می توان دایره وار میانی را با رنگ طلایی و سایر قسمت ها را با رنگ مشکی کوره ای رنگ آمیزی نمود تا به زیبایی آن افزوده گردد.

ابعاد استاندارد این درب فلزی 2.20*1.10 می باشد که شما می توانید ابعاد مد نظر خود را در  قسمت ابعاد بالای همین صفحه ارسال فرمایید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!