درب فلزی مدل D130 تک لنگه
درب فلزی مدل D130 تک لنگه

درب فلزی مدل D130 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D130
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D130 تک لنگه فلزارت از طرح های ساده ولی جذاب رومی است ، این طرح زیبا با قرینگی زیبا را می توان بعنوان تکمیل کننده انواع نمای رومی در نظر گرفت و سادگی و نداشتن شلوغی های بی دلیل در این طرح ، آن را برای ست شدن با انواع نما و سا...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D130 تک لنگه فلزارت

از طرح های ساده ولی جذاب رومی است ، این طرح زیبا با قرینگی زیبا را می توان بعنوان تکمیل کننده انواع نمای رومی در نظر گرفت و سادگی و نداشتن شلوغی های بی دلیل در این طرح ، آن را برای ست شدن با انواع نما و ساختمان مناسب ساخته است.

این درب فلزی شیک را می توان در انواع ساختمان مسکونی و غیر مسکونی مورداستفاده قرار داد و عملا محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد نگران داشتن دید در درب های فلزی cnc و نداشتن امنیت آن ها هستید ، باید بدانید که نگرانی شما کاملا بی دلیل است زیرا که این درب فلزی زیبا را می توان با شیشه های سکوریت رفلکس نشکن و یا طلق های مات پوشاند و یا این امر هم موضوع نگرانی شما را مرتفع ساخته و هم زیبایی آن را چندین برابر ساخت.

نصب انواع قف مکانیکی ، برقی و ضد سرقت پرونده امنیت این درب فلزی را بطور کامل مختومه خواهد ساخت! تمامی انواع نامبرده قفل ها از بهترین برندها و نازل ترین قیمت در فروشگاه فلزارت موجود و قابل سفارش گذاری هستند.

گرچه که رنگ در امنیت این درب فلزی موثر نیست اما در زیبایی آن نقشی بسیار مهم را ایفا می کند،بنابراین با دقت از میان رنگ های موجود رنگ مورد علاقه خود را انتخاب فرمایید بطوری که هماهنگی هرچه بیشتری را برای این درب با محیط پیرامون آن داشته باشید.

علاوه بر ابعاد  استاندارد 2.20*1.10 این درب فلزی ، میتوانید  ابعاد مد نظرخود را در قسمت ابعاد بالای همین توضیحات وارد فرموده و با ثبت سفارش منتظر تماس ما باشید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!