درب فلزی مدل D13 دو لنگه
درب فلزی مدل D13 دو لنگه

درب فلزی مدل D13 دو لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D13
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D13 دو لنگه طرحداربا داشتن المان های زیبای طبیعت طرحی است که با هدف  یادآوری اهمیت حفظ محیط زیست و طبیعت ایجاد گردیده و سعی در آوردن نشاط و سرزندگی طبیعت در محیط ساختمان مورد استفاده را دارد.طرح های زیبای طبیعت ما...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D13 دو لنگه طرحدار

با داشتن المان های زیبای طبیعت طرحی است که با هدف  یادآوری اهمیت حفظ محیط زیست و طبیعت ایجاد گردیده و سعی در آوردن نشاط و سرزندگی طبیعت در محیط ساختمان مورد استفاده را دارد.

طرح های زیبای طبیعت مانند این درب فلزی را می توان در تمام ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری مورد استفاده قرار داد که نمونه های دو لنگه آن ها برای درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب ویلا و سایر محیط ها مانند باغ ها مناسب است.

انواع قفل و دستگیره ارائه شده در فروشگاه فلزارت از بهترین برندهای موجود در بازار بوده و همگی دارای ضمانت اصالت و کیفیت می باشند.

سایر طرح های بر پایه طبیعت را نیز می توانید از طریق آدرس ایمیل info@felezart.com برای ما ارسال نمایید تا در هر ابعاد و نوعی که مد نظر شماست تولید و برایتان ارسال گردد.

رنگ های کوره ای سمباده ای ، چرمی و چکشی قابل اجرا بر روی این درب فلزی می باشند که لیست کامل آن ها را میتوانید از بالای همین توضیحات مشاهده و هر کدام را که بیشتر می پسندید انتخاب فرمایید.رنگ پیشنهادی ما به شما از نوع رنگ های سمباده ای است که بهترین جلوه را به این درب فلزی می بخشند.

ابعاد درب های بیش از تک لنگه کاملا سفارشی بوده و شما بایستی که بعد از اندازه گیری دقیق ، ابعاد مورد نیاز خود را در باکس ابعاد بالای همین صفحه وارد نمایید و منتظر تماس ما جهت اعلام قیمت نهایی وسایر موارد باشید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!