چند لنگه

انواع درب فلزی چند لنگه در طرح های متنوع و زیبا همراه با قابلیت تولید و اجرای طرح های دلبخواه شما

حالت نمایش:

درب فلزی مدل D10 دو لنگه

درب فلزی مدل D10 دو لنگه یک نمونه موفق در طراحی به سبک مراکشی است ، طرحی که بدلیل توجهی کم نظیر به ریزه کاری و جزئیات در زمره اصیل ترین طرح های این سبک بشمار می رود.از طرح های درب فلزی دو لنگه مراکشی می توان هم در ساختمان هایی با نماها و دکورهای این سبک و هم در ساختمان های ساده که نیاز به تزریق عنصری جذاب جهت رفع خمودی و کسل کنندگی خود دارند ، استف..

درب فلزی مدل D11 دو لنگه

درب فلزی مدل D11 دو لنگه مورد علاقه بسیاری از هنردوستان و عاشقان سبک طراحی و معماری رومی است ، این طرح در میان درب های فلزی سبک رومی بدلیل تقارن زیبای خود و همچنین استفاده از طرح های متداول سردیس ها و سرستون های سبک رومی ، در نماهای رومی زیبایی دو چندانی را خواهد داشت.درب های فلزی با طرح سبک رومی در میان دسته بندی درب فلزی بسیار پرمصرف و مورد پسند ..

درب فلزی مدل D12 دو لنگه

درب فلزی مدل D12 دو لنگه با نمای اسلیمی زیبای خود تناسبی بی نظیر را با انواع اماکن مذهبی داشته و دوست داران سبک اسلیمی می توانند از این درب فلزی در انواع ساختمان و محیط های مد نظرخود استفاده نمایند.درب های اسلیمی را می توان برای انواع محیط مانند درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب مساجد ، درب نمازخانه  و سایر قسمت های مورد نیاز مورد استفاده قرار داد...

درب فلزی مدل D13 دو لنگه

درب فلزی مدل D13 دو لنگه طرحداربا داشتن المان های زیبای طبیعت طرحی است که با هدف  یادآوری اهمیت حفظ محیط زیست و طبیعت ایجاد گردیده و سعی در آوردن نشاط و سرزندگی طبیعت در محیط ساختمان مورد استفاده را دارد.طرح های زیبای طبیعت مانند این درب فلزی را می توان در تمام ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری مورد استفاده قرار داد که نمونه های دو لنگه آن ها..

درب فلزی مدل D14 دو لنگه

درب فلزی مدل D14 دو لنگه برگرفته از اصول طراحی رومی و قرینگی راستو چپ است.زیبا سازی محیط و ساختمان ها امروزه یکی از دغدغه های مهم معماران ، دکوراتورها و اصول شهرسازی و معماری نوین است ، درب فلزی پیش رو با تکیه بر همین اصل بنا گردیده است.سبک رومی این درب فلزی آن را برای انواع ساختمان با نمای رومی مناسب ساخته است و طرح خاص دو لنگه آن را برای انواع در..

درب فلزی مدل D15 دو لنگه

درب فلزی مدل D15 دو لنگه  در دسته طرح های سبک رومی قرار می گیرد از زیبا ترین طرح های این سبک بوده و هارمونی بسیار زیبایی را با سایر المان های سبک رومی برقرار می سازد.این درب فلزی با توجه به ساختار دو لنگه خودکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از بهترین جنس ورق فلزی تهیه گردیده است،جهت استفاده بعنوان درب حیاط،درب ویلا،درب پارکینگ،درب باغ ..

درب فلزی مدل D7 دو لنگه

درب فلزی مدل D7 دو لنگه  با طرح زیبای خود که برگرفته از اشکال برگ و طبیعت و چیدمان سبک رومی است ، یکی از بهترین و شکیل ترین طرح های قرار گرفته در سبک رومی و طبیعت می باشد.در صورتی که نمای ساختمان شما از طراحی سبک رومی بوده و بدنبال درب فلزی دو لنگه یا چند لنگه برای درب حیاط ، درب پارکینگ و یا هر قسمت دیگری برای آن می باشید ، درب فلزی مدل D7 فل..

درب فلزی مدل D74 دو لنگه

درب فلزی مدل D74 دو لنگه از خاص ترین طرح های موجود در فروشگاه فلزارت می باشد زیرا که کمتر طرحی را می توان یافت که هم از الگوهای سبک کلاسیک و هم از سبک رومی بهره مند باشد.این درب فلزی زیبا با طرح خاص خود چه در محیط های با سبک و نمای رومی و چه در محیط های کلاسیک جلوه گر بوده و از آن می توان به عنوان درب پارکینگ،درب حیاط و یا هر قسمت مورد نظر دیگری اس..

درب فلزی مدل D75 دو لنگه

درب فلزی مدل D75 دو لنگه در دسته بندی اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی در میان ایرانیان بالاخص از دوره صفویه که بی شک می توان از آن بعنوان دوره اوج شکوه معماری اسلامی نیز یاد کرد ، بسیار محبوب و مورد استفاده می باشند.این درب فلزی با طرح زیبای خود می تواند انتخابی مناسب و درخور شان جهت درب مساجد ، حسینیه ها و سایر اماکن مذهبی باشد.یک شیشه سکوریت م..

درب فلزی مدل D76 دو لنگه

درب فلزی مدل D76 دو لنگه طرح خالص مراکشی درب فلزی مدل D9 دو لنگه می باشد که در نواحی کناری و کادر خود نیز از المان های سبک مراکشی استفاده نموده است .این درب فلزی با طراحی تمام عیار مراکشی عربی خود برای انواع محیط هایی با نمای این سبک و همچنین علاقه مندان به این سبک بسیار مناسب است و می توان از آن بعنوان درب حیاط،درب پارکینگ و سایر قسمت های مورد نظر..

درب فلزی مدل D77 دو لنگه

درب فلزی مدل D77 دو لنگه همان درب فلزی مدل D9 دو لنگه است که سبک مراکشی آن غلیظ تر و شلوغ تر و اشکال سبک اسلیمی آن تلطیف ترشده و تنها به حاشیه و کادر طرح بسنده شده است.از این درب فلزی زیبا در انواع نمای مراکشی میتوان استفاده کرد بالاخص طرح خاصش آن را جهت درب تالارها،درب سالن کنفرانس و سایر موارد دلبخواه جذاب ساخته است.گرچه که میتوان از انواع شیشه س..

درب فلزی مدل D78 دو لنگه

درب فلزی مدل D78 دو لنگهاستفاده از پلاستیک و بهره برداری بیش از پیش از منابع طبیعی  ، سلامت محیط زیست را در معرض خطری جدی قرارداده است درب فلزی مدل D78 دو لنگه با استفاده از طرح گیاهان و طبیعت سعی در یادآوری ارزش های حفظ محیط زیست و زیبایی های در حال نابودی طبیعت دارد.طرح های طبیعت بدون وابستگی به سبک طراحی دکوراسیون و نمای ساختمان بوده و با ه..

درب فلزی مدل D79 دو لنگه

درب فلزی مدل D79 دو لنگه یکی دیگر از طرح های طبیعت گرا بوده و برگرفته از شکل گل و گلبرگ می باشد.استفاده از طرح گل در این درب فلزی زییا آن را برای درب حیاط،درب باغ،درب ویلا و یا حتی درب سالن های زیبایی بسیار مناسب ساخته است.بدلیل باز بودن طرح این درب فلزی پیشنهاد میکنیم که آن را بدون شیشه یا طلق استفاده نکرده و با استفاده از شیشه های سکوریت نشکن و ی..

درب فلزی مدل D8 دو لنگه

درب فلزی مدل D8 دو لنگه با قرینگی سمت چپ و راست بی نظیر خود در دسته سبک طراحی رومی و طبیعت قرار گرفته و در واقع نمونه دو لنگه از درب فلزی مدل D66 تک لنگه می باشد.طراحی این درب بصورتی است که قابلیت هماهنگ شدن با دکوراسیون رومی را دارا می باشد.بنابراین چنانچه دکوراسیون و یا سبک نمای ساختمان خود را از نوع رومی انتخاب کرده ایدو بدنبال دربی برای درب حیا..

درب فلزی مدل D9 دو لنگه

درب فلزی مدل D9 دو لنگه که در واقع طرحی مشابه درب فلزی مدل D55 تک لنگه می باشد تلفیقی کم نظیر از سبک اسلیمی و عربی مراکشی است ، جای دادن این دو سبک از طراحی در کنار هم موردی است که کمتر شاهد آن هستیم و آن هم بدلیل سختی هماهنگ ساختن خلوتی و سادگی سبک اسلیمی با جزئیات و شلوغی سبک مراکشی است که همین امر این درب فلزی را بسیار خاص و با ارزش ساخته است.هم..

نمایش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)