درب فلزی مدل D84 تک لنگه
درب فلزی مدل D84 تک لنگه

درب فلزی مدل D84 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D84
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D84 تک لنگهاین روزها بسیاری از دکوراتورها و طراح های نما طرفدار پرو پاقرص طرح های ترکیبی طبیعت و رومی هستند ، این طرح ها بدلیل دارا بودن ویژگی های  هر دو سبک طبیعت و رومی مناسب برای بسیاری از طرح های دکوراسیون می باش...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D84 تک لنگه

این روزها بسیاری از دکوراتورها و طراح های نما طرفدار پرو پاقرص طرح های ترکیبی طبیعت و رومی هستند ، این طرح ها بدلیل دارا بودن ویژگی های  هر دو سبک طبیعت و رومی مناسب برای بسیاری از طرح های دکوراسیون می باشند و انعطاف بسیار بالایی در انتخاب را به شما ارائه می نمایند.

ابعاد درب فلزی مدل D84 تک لنگه برای انواع نفررو مانند درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب منزل ، درب ویلا و سایر قسمت های مورد نیاز مناسب بوده و به زیبا ترین وجه ممکن با سایر اجزای محیط هماهنگ می گردد.

اگر قصد نصب این درب فلزی را بعنوان درب ورودی حیاط ساختمان خود دارید می توانید از قفل های مکانیکی و یا برقی استفاده فرمایید و چنانچه قصد نصب آن را در محیط داخلی مانند درب اتاق ها و ... دارید قفل های سوییچی انتخابی مناسب برای شما خواهند بود.

شیشه های سکوریت نشکن مات با رفلکس های رنگی تیره یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای این درب فلزی می باشد ، طلق های مات با رنگ های تیره نیز همخوانی زیبایی با طرح های رومی دارند.در هر مرحله از خرید چنانچه سوال یا ابهامی برای شما پیش آمد همکاران ما همواره آماده ی ارائه مشاوره به شما می باشند.

نوع رنگ اجرایی بر روی این درب فلزی از نوع کوره ای مقاوم در برابر حرارت و  رطوبت می باشد و رنگ بندی متنوعی از طریق قسمت انتخاب رنگ در همین صفحه در اختیار شما قرار دارد ، بهتر است از رنگ های روشن مانند سفید و کرم بعنوان رنگ اصلی در طرح های رومی مانند این طرح استفاده نشود.

علاوه بر ابعاد  استاندارد 2.20*1.10 این درب فلزی ، میتوانید  ابعاد مد نظرخود را در قسمت ابعاد بالای همین توضیحات وارد فرموده و با ثبت سفارش منتظر تماس ما باشید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!