درب فلزی مدل D82 تک لنگه
درب فلزی مدل D82 تک لنگه

درب فلزی مدل D82 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D82
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی D82 تک لنگه یکی از طرح های خاص برای سلیقه های خاص است ، این نوع طراحی که به سبک کلاسیک نزدیک تر است با نوآوری های اندک و بدون خراب کردن اصل طرح های کلاسیک ، سبکی نو را ایجاد می نماید.محدودیتی در محل نصب این درب فلزی نیست ا...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی D82 تک لنگه

یکی از طرح های خاص برای سلیقه های خاص است ، این نوع طراحی که به سبک کلاسیک نزدیک تر است با نوآوری های اندک و بدون خراب کردن اصل طرح های کلاسیک ، سبکی نو را ایجاد می نماید.

محدودیتی در محل نصب این درب فلزی نیست اما با طرح خاص خود شاید بتوان آن را برای ورودی دفاتر ، درب منازل استفاده نمود.

طرح های خاص نیاز به دقتی خاص برای انتخاب شیشه خود را نیز دارند ، شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس های رنگی بهترین انتخاب برای این طرح بشمار می روند.

امکان اضافه کردن المان ها و شکل های مد نظر شما و یا حذف بعضی از قسمت ها از این طرح ممکن بوده و با دستگاه های برش لیزری پیشرفته به بهترین نحو و بدون آسیب به استحکام ورق آن تولید خواهد شد .

انواع رنگ های کوره ای با مقاومت بالا را می توانید از قسمت انتخاب رنگ موجود در همین صفحه سفارش دهید تا با رنگ الکترواستاتیک و با دقتی بالا بر روی این درب فلزی اجرا گردد.

علاوه بر ابعاد استاندارد این درب که 2.20*1.10 است ، شما مشتریان گرامی میتوانید هر ابعادی که مد نظرتان می باشد را در قسمت ابعاد بالای همین صفحه ارسال بفرمایید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!