درب فلزی مدل D69 تک لنگه
درب فلزی مدل D69 تک لنگه

درب فلزی مدل D69 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D69
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D69 تک لنگه از طراحی کلاسیک طبیعت استفاده کرده و بدلیل طراحی خاص خود حسی نوستالژیک را به بیننده القا می نماید ، در واقع یکی از ویژگی های اعجاز انگیز طرح های کلاسیک همین مورد است که در عین اینکه هیچ گاه کهنه و قدیمی نمی شوند ،...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D69 تک لنگه

از طراحی کلاسیک طبیعت استفاده کرده و بدلیل طراحی خاص خود حسی نوستالژیک را به بیننده القا می نماید ، در واقع یکی از ویژگی های اعجاز انگیز طرح های کلاسیک همین مورد است که در عین اینکه هیچ گاه کهنه و قدیمی نمی شوند ، همواره قدمت و اصالت را بهمراه خود دارند .

درب های فلزی تک لنگه برای نفر رو انواع قسمت های ساختمان مانند درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب ورودی منزل ، درب انباری و ویلا و .. می باشند.

انتخاب نوع قفل نصب شده بر روی این درب در اختیارشما مشتری گرامیست و می توانید از بین قفل مکانیکی ، برقی و ضد سرقت به نسبت نوع نیاز خود انتخاب فرمایید.

برش مورد استفاده در این درب فلزی از نوع لیزری بوده و به استحکام ورق آن هیچ گونه آسیبی وارد نمی گردد.

رنگ کوره ای مقاوم در برابر رطوبت و حرارت ، همچنین رنگ بندی بی نظیر این درب فلزی مکمل زیبایی آن می باشد.

در فرآیند تولید درب های فلزی فلزارت قبل و بعد از رنگ نمودن درب رگلاژ آن بصورت دقیق توسط کادر مجرب تولید بررسی و در نهایت قبل از خروج نیز در واحد کنترل کیفیت بازرسی می گردند بنابراین در هنگام نصب هیچ گونه نیازی به رگلاژ مجدد آن ها نبوده فلذا نصبی آسان و سریع را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

ابعاد استاندارد این درب بصورت 2.20*1.10 است اما شما مشتریان گرامی میتوانید  هر ابعادی که مد نظرتان می باشد را در قسمت ابعاد بالای همین صفحه یادداشت بفرمایید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!