درب فلزی مدل D93 تک لنگه
درب فلزی مدل D93 تک لنگه

درب فلزی مدل D93 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D93
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه با طرح مراکشی به نوعی تغییر شکل یافته مدل AP-D54  است که با تغییراتی اندک سعی در جلب نظر و رضایت دوست داران سبک مراکشی را دارد.این درب فلزی ...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه

با طرح مراکشی به نوعی تغییر شکل یافته مدل AP-D54  است که با تغییراتی اندک سعی در جلب نظر و رضایت دوست داران سبک مراکشی را دارد.

این درب فلزی را می توان بعنوان درب حیاط ، درب ورودی ساختمان ، ویلا و باغ ، سالن های پذیرایی و در انواع ساختمان با کاربری های متنوع مسکونی ، تجاری و اداری بکار برد.

در صورتی که قصد دارید که این درب فلزی را در محیط های داخلی ساختمان خود استفاده بفرمایید ، ما به شما شیشه ی سکوریت نشکن با رفلکس یا بدون رفلکس را پیشنهاد می دهیم اما چنانچه قصد نصب در فضاهای باز  بیرونی را دارید ، علاوه بر شیشه می توانید از طلق های مات و شفاف هم استفاده بفرمایید که این مورد در هزینه نهایی این درب فلزی هم تاثیری بسزا را ایفا می نماید.

قفل های مکانیکی ، برقی و ضد سرقت بطور کامل توسط این درب فلزی پشتیبانی شده و قابل نصب هستند.بنابراین با خیال آسوده هر کدام از آن ها که مد نظرتان است را برای این درب فلزی در نظر بگیرید.

پیچیدگی و شلوغی این طرح تنها با استفاده از ابزار برش CNC میسر است که بهترین و بروز ترین انواع آن در خط تولید فلزارت بکارگیری شده اند..

نسبت به محیط نصب و یا رنگ طلق و شیشه نصب شده بر روی این درب فلزی می توانید بهترین و هماهنگ ترین رنگ را برای آن انتخاب فرموده تا در اسرع وقت برایتان بصورت کوره ای مقاوم در برابر حرارت و رطوبت اجرا گردد.

ابعاد استاندارد درب های یک لنگه بصورت 220*108 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!