درب فلزی مدل D91 تک لنگه
درب فلزی مدل D91 تک لنگه

درب فلزی مدل D91 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D91
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D91 تک لنگه در دسته بندی طرح های اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی از زمان ورود اسلام به ایران زمین مورد علاقه مردمان خوش ذوق و هنردوست ایرانی قرار گرفته اند که آثار باستانی به جا مانده از اساتید ایرانی در مساجد و اماکن عموم...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D91 تک لنگه

در دسته بندی طرح های اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی از زمان ورود اسلام به ایران زمین مورد علاقه مردمان خوش ذوق و هنردوست ایرانی قرار گرفته اند که آثار باستانی به جا مانده از اساتید ایرانی در مساجد و اماکن عمومی و مذهبی گویای همین مهم می باشد.

نقوش اسلیمی علاوه بر زیبایی خاص خود همواره احساسی از ارامش ناب را به محیط القا کرده و قرار گرفتن در کنار آنها احساس آرامش را به اشخاص منتقل می سازد.بنابراین این طرح ها علاوه بر مساجد و اماکن مذهبی جهت استفاده در مکان های عمومی هم بسیار مناسب هستند مانند پارک ها و درب سالن های کنفرانس.

با انتخاب یک شیشه سکوریت نشکن رفلکس می توان هر چه بیشتر این درب فلزی را با محیط پیرامون خود هماهنگ ساخت گرچه که امکان انتخاب و نصب انواع طلق پلاستیکی هم بجای شیشه در آن می باشد.

اگر قصد نصب و استفاده از این درب را برای محیط های عمومی مانند پارک ها دارید در انتخاب نوع قفل آن هم بایستی که دقت نظر بیشتری را به خرج داده تا امنیت آن نیز تامین گردد ، انواع نوع قفل مکانیکی ، برقی و ضد سرقت قابل سفارش دهی و نصب بر روی این درب فلزی می باشد.

گستره ی انتخاب رنگ آمیزی با رنگ های پودری الکترواستاتیک کوره ای باعث شده تا این درب فلزی با تمامی محیط ها و کاربری های مختلف قابل اجرا و کار باشد.

ابعاد این درب بصورت  استاندارد 2.20*1.10 می باشد که میتوانید  هر ابعادی که مد نظرتان می باشد را نیز در باکس بالای همین صفحه در قسمت ابعاد وارد کنید .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!