درب فلزی مدل D86 تک لنگه
درب فلزی مدل D86 تک لنگه

درب فلزی مدل D86 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D86
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D86 تک لنگه همانند مدل D83 یکی از پرفروش ترین طرح های با سبک رومی و طبیعت می باشد،این درب با قرینگی آینه وار راست و چپ خود در عین داشتن جزئیات خیره کننده سبک رومی در بین علاقه مندان به این سبک بسیار مورد توجه و استفاده قرار گ...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D86 تک لنگه

همانند مدل D83 یکی از پرفروش ترین طرح های با سبک رومی و طبیعت می باشد،این درب با قرینگی آینه وار راست و چپ خود در عین داشتن جزئیات خیره کننده سبک رومی در بین علاقه مندان به این سبک بسیار مورد توجه و استفاده قرار گرفته است.

از بهترین مکان های نصب این درب فلزی می توان به نفررو درب حیاط ، درب پارکینگ و یا ورودی منازل و ادارات اشاره کرد.در صورت نصب و استفاده از این درب فلزی در محیط بیرونی ساختمان می توانید با سفارش پنل های نما و یا محافظ های بالکون و پنجره همین طرح نما فلزی جذابی را برای ساختمان خود داشته باشید.

یکی از جذابیت های طرح های سبک رومی در همخوانی با طلق و شیشه های تیره رنگ می باشد.

امکان انتخاب از میان قفل های مدل مکانیکی ، برقی ، ضدسرقت و سوییچی و غیره دست شما را برای استفاده از این درب فلزی در تمامی محیط ها باز می گذارد.لازم بذکر است با سفارش هر کدام از این مدل قفل ها ، تنها هزینه خود قفل را پرداخت و فلزارت آن را به رایگان برای شما نصب می نماید.

رنگ های متنوع کوره ای برای این درب فلزی قابل انتخاب و اجراست از قبیل سمباده ای ، چکشی و چرمی که همگی بصورت کوره ای اجرا می گردند.

در صورت تمایل شما به سفارش ابعادی بغیر از ابعاد استاندارد 2.20*1.10 برای این درب فلزی ، بسادگی ابعاد مدنظر خود را در قسمت ابعاد بالای همین صفحه وارد فرموده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!