درب فلزی مدل D79 دو لنگه
درب فلزی مدل D79 دو لنگه

درب فلزی مدل D79 دو لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D79
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D79 دو لنگه یکی دیگر از طرح های طبیعت گرا بوده و برگرفته از شکل گل و گلبرگ می باشد.استفاده از طرح گل در این درب فلزی زییا آن را برای درب حیاط،درب باغ،درب ویلا و یا حتی درب سالن های زیبایی بسیار مناسب ساخته است.ب...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D79 دو لنگه

یکی دیگر از طرح های طبیعت گرا بوده و برگرفته از شکل گل و گلبرگ می باشد.

استفاده از طرح گل در این درب فلزی زییا آن را برای درب حیاط،درب باغ،درب ویلا و یا حتی درب سالن های زیبایی بسیار مناسب ساخته است.

بدلیل باز بودن طرح این درب فلزی پیشنهاد میکنیم که آن را بدون شیشه یا طلق استفاده نکرده و با استفاده از شیشه های سکوریت نشکن و یا طلق های پلاستیکی مات و روشن ، علاوه بر بالا بردن زیبایی هر چه بیشتر این درب فلزی ، امنیت آن را نیز افزایش دهید.

همچنین برای بالاتر بردن امنیت این درب فلزی می توان از انواع قفل مکانیکی ، برقی و یا ضد سرقت استفاده نمود که همگی از بهترین برندها و بالاترین کیفیت در فروشگاه فلزارت موجود و از طریق همین صفحه می توانید آن را به سفارش این درب فلزی اضافه نمایید.

شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس یا بدون رفلکس ، مات و یا شفاف قابلیت نصب بر روی این درب را داشته و زیبایی آن را به مراتب افزایش می دهند گرچه که با استفاده از طلق های پلاستیکی نیز می توان بر هزینه نهایی این درب فلزی کنترل داشته و آن را کاهش داد .

ابعاد درب های بیش از تک لنگه کاملا سفارشی بوده و شما بایستی که بعد از اندازه گیری دقیق ، ابعاد مورد نیاز خود را در باکس ابعاد بالای همین صفحه وارد نمایید و منتظر تماس ما جهت اعلام قیمت نهایی وسایر موارد باشید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!