درب فلزی مدل D67 تک لنگه
درب فلزی مدل D67 تک لنگه

درب فلزی مدل D67 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D67
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D67 تک لنگه یک طرح زیبا از طرح های اسلیمی می باشد ، این درب زیبا با طراحی دلنشین خود آرامشی خاص را به بیننده القا کرده که این امر را مدیون طرح اسلیمی خود می باشد ، طرح های اسلیمی با الگو برداری و الهام از متانت اسلامی جلوه گر...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D67 تک لنگه

یک طرح زیبا از طرح های اسلیمی می باشد ، این درب زیبا با طراحی دلنشین خود آرامشی خاص را به بیننده القا کرده که این امر را مدیون طرح اسلیمی خود می باشد ، طرح های اسلیمی با الگو برداری و الهام از متانت اسلامی جلوه گر جمال زیبای اسلام هستند.

این درب فلزی با طرح اسلیمی خود مناسب برای انواع مسجد ، نمازخانه ، حسینیه و هر مکانی که جای خالی یک طرح اسلیمی احساس شود ، می باشد.

شیشه ی قابل نصب بر روی این درب از نوع سکوریت نشکن و با قابلیت رفلکس می باشدکه یکی از مزایای این شیشه ها قابلیت انتخاب رنگ رفلکس آن است ، شما می توانید با سفارش رنگ رفلکس مورد نظر خود مانند رنگ سبز این طرح زیبا را هرچه بیشتر با محیط مورد نظر خود هماهنگ سازید.

تامین امنیت یکی از مسائل مکان های عمومی است که می توان با انتخاب یک قفل مناسب و با کیفیت برای این درب فلزی این مشکل را نیز حل نمود .

برش لیزری مورد استفاده در خط تولید این درب فلزی از بهترین کیفیت برخوردار بوده و بدون هیچ گونه آسیبی به کیفیت ورق فلزی ،  این طرح را دقیقا مطابق با تصویر پیاده سازی می نماید.

در روال تولید درب فلزی فروشگاه فلزارت در مراحل تولید بارها سطوح درب از هرنوع آلاینده و گرد و غبار پاک سازی گردیده و در نهایت با استفاده از کوره ، رنگی بی نظیر از نقطه نظر کیفیت در اختیار مشتریان محترم قرار میگیرد.

ابعاد این درب بصورت  استاندارد 2.20*1.10 می باشد که میتوانید  هر ابعادی که مد نظرتان می باشد را نیز در باکس بالای همین صفحه در قسمت ابعاد وارد کنید .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!