درب فلزی مدل D54 تک لنگه
درب فلزی مدل D54 تک لنگه

درب فلزی مدل D54 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D54
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D54 تک لنگه دربی با طرح مراکشی است ، طرح های مراکشی بدلیل توجه هرچه بیشتر به جزئیات و شلوغ بودن طراح از زیبایی خاصی بهره جسته و علاقه مندان خاص خود را دارند.درب فلزی مدل D54 با گل بزرگ و طرح زیبای خود مناسب انواع نفر ر...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D54 تک لنگه

دربی با طرح مراکشی است ، طرح های مراکشی بدلیل توجه هرچه بیشتر به جزئیات و شلوغ بودن طراح از زیبایی خاصی بهره جسته و علاقه مندان خاص خود را دارند.

درب فلزی مدل D54 با گل بزرگ و طرح زیبای خود مناسب انواع نفر رو حیاط ها ، پارکینگ ها و بالاخص ورودی منازل و ادارات می باشد.

شما می توانید با انتخاب شیشه ی سکوریت نشکن رفلکس علاوه بر تامین نور طبیعی محیط پشتی این درب زیبایی آن را در چندان نموده و یا می توانید با استفاده از طلق به جای شیشه در محیط های ورودی مانند پارکینگ ها و حیاط و یا ویلاهای خود از آن استفاده نمایید.

قفل های قابل نصب بر روی این درب از دو نوع برقی یا مکانیکی بوده و شما می توانید با انتخاب هر کدام از آن ها علاوه بر مدیریت هزینه ی نهایی سفارش از نصب رایگان قفل بهره مند شده و درب را کامل با قفل تحویل بگیرید.

امروزه بدلیل استفاده از دستگاه های برش لیزری پیشرفته امکان طراحی و تولید انواع طرح های پیچیده و زیبا فراهم شده که یکی از آن ها همین درب فلزی مدل D54  می باشد.

رنگ کاری کوره ای با رنگ الکترواستاتیک با رنگ بندی های متنوع ،  مقاومت رنگ این محصول را در برابر شرایط محیطی مانند دما و رطوبت به شدت افزایش داده است.

ابعاد این درب بصورت  استاندارد 2.20*1.10 می باشد که میتوانید  هر ابعادی که مد نظرتان می باشد را نیز در قسمت ابعاد بالای صفحه سفارش بدهید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!