درب فلزی مدل D141 تک لنگه
درب فلزی مدل D141 تک لنگه

درب فلزی مدل D141 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D141
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D141 فلزارت تک لنگه با طرح درختی خود در میان طرح های طبیعت گرا قرار دارد ، مشخصه بارز این طرح یادآوری طبیعت و زیست بوم زمین و اهمیت آن در سلامت انسان هاست . نمای درخت این طرح باعث شده تا بتوان از آن در انواع دکوراسیون داخلی و...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D141 فلزارت تک لنگه

با طرح درختی خود در میان طرح های طبیعت گرا قرار دارد ، مشخصه بارز این طرح یادآوری طبیعت و زیست بوم زمین و اهمیت آن در سلامت انسان هاست . نمای درخت این طرح باعث شده تا بتوان از آن در انواع دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان ها بهره گرفت.

این درب فلزی زیبا را برای تمامی ابعاد نفر روی ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی می توان بکار گرفت و بدلیل طرح خاص آن در استفاده بعنوان درب باغ ، درب ویلا ، درب حیاط زیبایی دو چندانی خواهد داشت.

طلق های مات و شفاف و یا شیشه های سکوریت نشکن رفلکس دار رنگی هر دو برای این درب قابل نصب و استفاده می باشند و شما مشتریان گرامی به نسبت سلیقه و محل نصب این درب فلزی می توانید هر کدام که مناسب تر است را برای آن انتخاب فرمایید.

انواع قفل مکانیکی ، برقی و ضد سرقت و همچنین انواع دستگیره را می توان بر روی این درب نصب کرد و کافی است یکی را انتخاب و باقی مراحل را به ما بسپارید.

و اما در آخر بایستی که به رنگ این درب فلزی پرداخت .  انواع رنگ کوره ای و الکترواستاتیک را می توان بر روی این درب اجرا کرد ، این نوع رنگ به نسبت رنگ های معمول قدیمی مزیت هایی از قبیل یکدستی کامل ، مقاومت در برابر تابش آفتاب و تغییرات دمایی ، مقاومت در برابر بارندگی و رطوبت  را دارد.

ابعاد استاندارد درب های یک لنگه بصورت 220*108 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!