درب فلزی مدل D132 تک لنگه
درب فلزی مدل D132 تک لنگه

درب فلزی مدل D132 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D132
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D132 فلزارت تک لنگه یکی از درب های سبک رومی است  ، طرح های رومی بعضا چنان با سبک طراحی طبیعت گرا در هم آمیخته می شوند که حد فاصل و مرزی را نمی توان میان آنان قائل شد . یکی از  نمونه های بارز  این امر ، همین درب...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D132 فلزارت تک لنگه

یکی از درب های سبک رومی است  ، طرح های رومی بعضا چنان با سبک طراحی طبیعت گرا در هم آمیخته می شوند که حد فاصل و مرزی را نمی توان میان آنان قائل شد . یکی از  نمونه های بارز  این امر ، همین درب فلزی است .

این طرح علاوه بر داشتن الگوهای طبیعت و گل و بوته  در خود با قرینگی چپ و راست بی نظیری نیز همراه بوده و به همین سبب در میان سبک طراحی رومی نیز قرار می گیرد.از این درب فلزی زیبا می توان در انواع کاربری نفر رو ساختمان بهره برده و زیبایی دل فریبی را بدان افزود.

معمولا درب های فلزی سبک های رومی و مراکشی را با شیشه های سکوریت نشکن استفاده می نمایند اما استفاده از طلق های شفاف و مات رنگی نیز بخوبی به زیبایی این درب فلزی کمک نموده و علاوه بر کور کردن دید این درب فلزی ، طرح زیبای آن را  برجسته تر می کنند.

انواع و اقسام قفل های با کیفیت فلزی اعم از برقی و ضد سرقت و مکانیکی را می توان بر روی این درب فلزی نصب و استفاده نمود که همگی در فروشگاه فلزارت با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می گردند.

استحکام و مقاومت پنل فلزی موجود دراین درب بدلیل استفاده از برش cnc لیزری کاملا بالا بوده و در طی مراحل نصب هیچ گونه آسیبی که موجب کاهش مقاومت آن گردد بدان وارد نمی شود.

رنگ های پودری الکترواستاتیک با مقاومت بسیار بالا در برابر آفتاب ، بارندگی و رطوبت ، قابل سفارش دهی و اجرا بر روی این درب فلزی زیبا هستند.

ابعاد استاندارد درب های تک لنگه بصورت 2.20*1.10 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!