درب فلزی مدل D129 تک لنگه
درب فلزی مدل D129 تک لنگه

درب فلزی مدل D129 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D129
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D129 فلزارت تک لنگه با طراحی خاص خود نظر افرادی که بدنبال طرحی متفاوت هستند را جلب می نماید ، طراحی این درب برگرفته از مدل های طبیعت گرا و مشابه برگ درختان برگ سوزنی می باشد.این درب را می توان در انواع کاربری های ن...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D129 فلزارت تک لنگه

با طراحی خاص خود نظر افرادی که بدنبال طرحی متفاوت هستند را جلب می نماید ، طراحی این درب برگرفته از مدل های طبیعت گرا و مشابه برگ درختان برگ سوزنی می باشد.

این درب را می توان در انواع کاربری های نفر رو ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری استفاده نمود.

برای این درب فلزی می توان از شیشه و طلق استفاده نمود که البته شیشه های سکوریت نشکن مورد استفاده در فروشگاه فلزارت انتخاب زیباتری برای این درب خواهند بود.

بسته به مورد استفاده شما مشتریان گرامی انواع قفل مکانیکی ، برقی و یا ضد سرقت را می توان بر روی این درب فلزی نصب نمود که همگی در فروشگاه فلزارت موجود بوده و با قیمتی بسیار مناسب قابل سفارش دهی می باشند.

استفاده از بهترین ابزار برش cnc در ساخت و تولید این درب فلزی خیال شما را از بابت کیفیت و استحکام ورق فلزی موجود در آن راحت می نماید گرچه که واحد کنترل کیفیت فلزارت نیز در طی مراحل طراحی  و تولید آن طی چند مرحله کیفیت آن را بررسی می نمایند.

رنگ های کوره ای الکترواستاتیک بدلیل مقاوت بالای خود در برابر نور آفتاب و حرارت و همچنین بارندگی و رطوبت جایگزین رنگ های سنتی قدیمی گردیده اند که این نوع رنگ را می توانید با انتخاب در همین صفحه برای این درب فلزی زیبا سفارش دهید.

ابعاد استاندارد درب های یک لنگه بصورت 2.20*1.10 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!