درب فلزی مدل D128 تک لنگه
درب فلزی مدل D128 تک لنگه

درب فلزی مدل D128 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D128
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل AP-D128 تک لنگه فلزارت در دسته بندی طرح های اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی از زمان ورود اسلام به ایران زمین مورد علاقه مردمان خوش ذوق و هنردوست ایرانی قرار گرفته اند که آثار باستانی به جا مانده از اساتید ایرانی در م...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل AP-D128 تک لنگه فلزارت

در دسته بندی طرح های اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی از زمان ورود اسلام به ایران زمین مورد علاقه مردمان خوش ذوق و هنردوست ایرانی قرار گرفته اند که آثار باستانی به جا مانده از اساتید ایرانی در مساجد و اماکن عمومی و مذهبی گویای همین مهم می باشد.

نقوش اسلیمی علاوه بر زیبایی خاص خود همواره احساسی از آرامش ناب را به محیط القا کرده و قرار گرفتن در کنار آنها احساس آرامش را به اشخاص منتقل می سازد.بنابراین این طرح ها علاوه بر مساجد و اماکن مذهبی جهت استفاده در مکان های عمومی مانند پارک ها و درب سالن های کنفرانس هم بسیار مناسب هستند.

با انتخاب یک شیشه سکوریت نشکن رفلکس می توان هر چه بیشتر این درب فلزی را با محیط پیرامون خود هماهنگ ساخت گرچه که امکان انتخاب و نصب انواع طلق پلاستیکی هم بجای شیشه در آن می باشد.

اگر قصد نصب و استفاده از این درب را برای محیط های عمومی مانند پارک ها دارید در انتخاب نوع قفل آن هم بایستی که دقت نظر بیشتری را به خرج داده تا امنیت آن نیز تامین گردد ، انواع نوع قفل مکانیکی ، برقی و ضد سرقت قابل سفارش دهی و نصب بر روی این درب فلزی می باشد.

گستره ی انتخاب رنگ آمیزی با رنگ های پودری الکترواستاتیک کوره ای باعث شده تا این درب فلزی با تمامی محیط ها و کاربری های مختلف قابل اجرا و کار باشد.

ابعاد استاندارد درب های یک لنگه بصورت 220*108 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!