درب فلزی مدل D12 دو لنگه
درب فلزی مدل D12 دو لنگه

درب فلزی مدل D12 دو لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D12
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D12 دو لنگه با نمای اسلیمی زیبای خود تناسبی بی نظیر را با انواع اماکن مذهبی داشته و دوست داران سبک اسلیمی می توانند از این درب فلزی در انواع ساختمان و محیط های مد نظرخود استفاده نمایند.درب های اسلیمی را می توان برای ان...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D12 دو لنگه

با نمای اسلیمی زیبای خود تناسبی بی نظیر را با انواع اماکن مذهبی داشته و دوست داران سبک اسلیمی می توانند از این درب فلزی در انواع ساختمان و محیط های مد نظرخود استفاده نمایند.

درب های اسلیمی را می توان برای انواع محیط مانند درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب مساجد ، درب نمازخانه  و سایر قسمت های مورد نیاز مورد استفاده قرار داد.

با انتخاب یک شیشه ی سکوریت نشکن با رفلکس رنگی مانند سبز ، روحانیت و معنویت بیشتری را می توان به این درب افزود همچنین می توان بجای شیشه از انواع طلق رنگی مات و شفاف در این درب فلزی استفاده نمود.

دستگیره ها در زیبایی یک درب فلزی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و با انتخاب صحیح از میان آنها می توان به زیبایی و هماهنگی هر چه بیشتر درب با محیط اطراف خود دست یافت.

دستگیره های متنوعی با ظاهر گوناگون و قیمت مناسب در فروشگاه فلزارت موجود هستند که در صورت انتخاب هر کدام از آن ها بصورت رایگان بر روی درب نصب و برایتان ارسال می گردد.

همانطور که می دانید در انتخاب رنگ برای درب های فلزی هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد اما طراحی هر درب با بعضی رنگ ها همخوانی بسیار بیشتری دارد مثلا درب های سبک رومی با رنگ های تیره و درب های سبک اسلیمی مانند همین درب فلزی با استفاده از رنگ های روشن زیبایی بیشتری خواهند داشت ، رنگ مورد نظر شما بعد از انتخاب توسط کادر مجرب بصورت کوره ای با مقاومت بالا بر روی طرح اجرا و ارائه می گردد.

لطفا حتما در باکس ابعاد بالای همین صفحه ،  ابعاد دقیق اندازه مورد نیاز خود را وارد سازید تا با شما در مورد هزینه نهایی تماس بگیریم.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!