درب فلزی مدل D10 دو لنگه
درب فلزی مدل D10 دو لنگه

درب فلزی مدل D10 دو لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D10
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D10 دو لنگه یک نمونه موفق در طراحی به سبک مراکشی است ، طرحی که بدلیل توجهی کم نظیر به ریزه کاری و جزئیات در زمره اصیل ترین طرح های این سبک بشمار می رود.از طرح های درب فلزی دو لنگه مراکشی می توان هم در ساختمان هایی ...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D10 دو لنگه

یک نمونه موفق در طراحی به سبک مراکشی است ، طرحی که بدلیل توجهی کم نظیر به ریزه کاری و جزئیات در زمره اصیل ترین طرح های این سبک بشمار می رود.

از طرح های درب فلزی دو لنگه مراکشی می توان هم در ساختمان هایی با نماها و دکورهای این سبک و هم در ساختمان های ساده که نیاز به تزریق عنصری جذاب جهت رفع خمودی و کسل کنندگی خود دارند ، استفاده نمود که این امر این درب فلزی را برای انواع درب مانند درب حیاط،درب پارکینگ،درب ورودی منزل و ادارات و همچنین درب های داخلی ساختمان مناسب ساخته است.

ابزارهای برش لیزری و cnc این روزها ساخت طرح هایی با جزئیات زیاد مانند این درب فلزی را بدون از دست دادن استحکام و مقاومت آن در فرایند تولید مهیا ساخته است.

شاید بتوان انتخاب شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس رنگی برنزی یا طلایی را از بهترین انتخاب های ممکن برای این درب فلزی قلمداد کرد که البته به نسبت محیط قرارگیری این درب و همچنین رنگ انتخابی شما برای رنگ آمیزی اصلی آن این انتخاب رنگ و حالت شیشه یا طلق ، برای این درب متفاوت بوده و در هر حال در فروشگاه فلزارت تمامی این حالات قابل سفارش دهی و نصب می باشند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد انتخاب رنگ از میان یکی از رنگ های کوره ای قرار گرفته وابسته به سلیقه شما مشتری گرامی است گرچه که در صورت بروز سوال یا ابهام در هر مرحله از سفارش دهی این درب فلزی می توانید با شماره تلفن مشاوره قبل از خرید ما تماس داشته تا بهترین حالت ممکن را به نسبت شرایط شما تعیین و اعلام نماییم .

لطفا حتما در باکس ابعاد بالای همین صفحه ابعاد دقیق اندازه گیری خود را وارد سازید تا با شما در مورد هزینه نهایی تماس بگیریم.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!