به فروشگاه فلزآرت خوش آمدید . از اینکه با خواندن متن زیر وقت گران بهای خود را در اختیار ما می گذارید ، از شما سپاسگذاریم.

فروشگاه فلزآرت بعنوان اولین وب سایت فروشگاهی حرفه ای و تخصصی  در زمینه فروش درب ، پنل و بالاخص لوازم دکوری فلزی ، فعالیت خود را پس از اخذ مدارک و مجوزهای لازم از مراجع ذیربط و با تکیه بر توان جوانان با انگیزه آغاز نمود.

کارآفرینی با تکیه بر پتانسیل خلاقیت و هوش جوانان تحصیل کرده ی ایرانی ، از اهم اولویت ها و دلایل شروع فعالیت این مجموعه می باشد.

تولید ملی و خودکفایی در تولید محصولات فلزی و دکوراتیو طرحدار از دیگر افق های دید این مجموعه می باشد که معتقدیم با کار و تلاش و استفاده از نیروی کاری جوان و خلاق ایرانی ، بزودی کشورمان ایران علاوه بر خودکفایی در این زمینه از سردمداران عرصه صادرات آن نیز خواهد بود.

مجموعه فروشگاه فلزارت با بکارگیری پرسنل مجرب و تحصیل کرده در زمینه طراحی ، گستره ی بی نظیری از طرح های دکور فلزی و درب و پنل های فلزی را به مشتریان خود عرضه می دارد که تا پیش از این در کشور سابقه نداشته و  این امر با داشتن خط تولید و ادوات تولید پیشرفته برابر با کشورهای مطرح در این زمینه محقق گردیده است.

فروشگاه فلزارت افتخار اشتغال زایی و بکارگیری نیروی جوان و خلاق بومی را در سرلوحه افتخارات خود می داند.

استفاده از المان های ایرانی و اسلامی در طراحی دکوراسیون که متاسفانه در سال های اخیر بسیار کم به آن پرداخته شده ، اولویت و چشم انداز بعدی فروشگاه فلزارت می باشد.

استفاده از ماشین آلات برش لیزری پیشرفته روز دنیا ، فلزارت را قادر ساخته که تمامی محصولات قرار گرفته بر فروشگاه را با طرح مد نظر مشتریان محترم بازطراحی و تولید نماید بدین وسیله دکور مورد استفاده در محیط مورد نظر مشتریان محترم دقیقا با سبک و سیاق دلبخواه ایشان بوده و اجباری به استفاده از طرح های پیش طراحی شده نیست.

طی سال ها اخیر تحریم های غرب بر اوضاع اقتصادی کشور عزیزمان تاثیر گذاشته و قدرت خرید اقشار کم درآمد جامعه را تحت تاثیر قرار داده است ، تمامی تلاش ما در فلزارت با تکیه و امید بر یاری خداوند ، ارائه محصول با کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسب و منصفانه است بطوری که تمامی اقشار جامعه امکان استفاده از کالاهای تولیدی ما را داشته باشند.

امید که گامی چند در جهت رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی کشور عزیزمان برداشته باشیم.