شرایط ضمانت و خدمات پس از فروش

کاربران عزیز لطفا قبل از ارسال هر گونه کالا و یا درخواست خدمات مندرجات این صفحه را به دقت مطالعه فرمایید.کلیه ی محصولات تولیدی فروشگاه فلزارت دارای ضمانت کیفیت کالا و کلیه ی لوازم جانبی غیر تولیدی فلزارت مانند انواع قفل های درب ، دستگیره ها ، موتور ساعت و ... دارای ضمانت اصالت و کیفیت کالا بوده و بسته به برند تولیدی بین 12 الی 24 ماه ضمانت دارند.مشتریان گرامی با استفاده و خرید محصولات از فروشگاه فلزارت پذیرش این شرایط را اعلام نموده اند و بررسی و پیگیری هر گونه تغییر در این شرایط بعهده ایشان می باشد.


شرایط عمومی :

- در تمامی موارد ملاک تشخیص و  احراز شرایط ضمانت ، نظر کارشناسان فروشگاه فلزارت می باشد .

- مدت زمان ضمانت لوازم جانبی ارائه شده غیر تولیدی فروشگاه فلزارت وابسته به تاریخ تولید آن ها بوده و نسبت به تاریخ ورود به انبار فلزارت متفاوت می باشند ، مشتریان گرامی در صورت تمایل می توانند از طریق شماره تلفن های پشتیبانی و یا تکمیل فرم تماس با ما ، قبل از ثبت سفارش میزان این مدت را جویا شوند.

- مدت زمان ضمانت محصولات تولیدی فلزارت بغیر از لوازم جانبی آن ها وابسته به دسته بندی کالا بوده و در پایین همین  صفحه در ذیل هر دسته بندی ذکر گردیده اند.

- سعی در آن است که تمامی لوازم جانبی قابل سفارش گذاری مانند قفل و دستگیره و ... از بهترین برند موجود تهیه و بر روی سفارشات نصب گردند ، مشتریان گرامی می توانند از طریق شماره تلفن های پشتیبانی و یا تکمیل فرم تماس با ما ، قبل از ثبت سفارش از نوع برندهای این ادوات جانبی مطلع گردند . بدیهی است که برگشت کالا بدلیل عدم پسند برند این لوازم پس از ارسال مقدور نخواهد بود.

- در صورت بروز هر گونه مشکل دقت فرمایید که تمامی ارسال های برگشتی کالا بدون استثنا تنها با هماهنگی و تماس قبلی مقدور بوده و در غیر اینصورت هیچ گونه بررسی ای بر روی کالای ارسالی شما صورت نگرفته و هزینه  ارسال مجدد آن نیز بامشتری گرامی خواهد بود(طی این تماس شرایط و مشکل پیش آمده با کارشناسان شرکت در میان گذاشته شده و در صورتی که مشکل در چارچوب خدمات گارانتی باشد با برگشت کالا موافقت می گردد) . بدیهی است که درصورت عدم رعایت این شرط فروشگاه فلزارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال متضرر شدن کاربران نخواهد داشت .

-تمامی محصولات تولیدی فروشگاه فلزارت و لوازم جانبی غیر تولید شده در فلزارت دارای برچسب خدمات فلزارت بوده و در صورت هر گونه دستکاری و کندن این برچسب کالا از شرایط خدمات خارج گردیده و فروشگاه فلزارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
تبصره : لوازم جانبی مانند قفل درب ها ، دستگیره ها و ... بعضا دارای برچسب و هولوگرام شرکت سازنده آن ها نیز می باشند بدیهی است که هر گونه دست کاری و کندن آن ها نیز این کالا ها را از شرایط خدمات و ضمانت خارج می سازد.

- برخی از لوازم و ادوات جانبی نصب شده بر روی محصولات تولیدی فلزارت دارای ضمانت و همچنین نمایندگی خدمات پس از فروش در شهرهای مختلف می باشند ، در صورت وجود نمایندگی این کالا ها در شهر ارسال شده در فاکتور سفارش ، خدمات پس از فروش آن با شرکت مذکور بوده و فلزارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
تبصره : تنها در صورت عدم استفاده از کالا و قبل ازنصب آن در صورت بروز و احراز مشکل در لوازم جانبی دارای گارانتی شرکتی ،  می توانید کالا را با هماهنگی قبلی به فروشگاه فلزارت ارسال فرمایید ، بدلیل تسریع در خدمات کماکان در این شرایط نیز مراجعه به نمایندگی کالای معیوب در شهر سکونت مشتری توصیه می گردد.

- هر گونه دستکاری و باز نمودن لوازم و کالا ها توسط افراد غیر مجاز ، آن هارا  از شرایط گارانتی خارج می نماید.

- بدلیل ماهیت اینترنتی فروشگاه فلزارت ، جهت استفاده از خدمات ضمانت نیازی به ارائه فاکتور کاغذی نبوده و تنها ذکر شماره سفارش و نام کاربری خریدار کفایت می کند.

- هر گونه نصب و استفاده از کالا ها در شرایط و محیط های غیر مناسب ، شرایط ضمانت را نقض و کالا را از گارانتی خارج می نماید.

- هر گونه آسیب فیزیکی و ظاهری مانند آتش سوزی ، قرار گرفتن در برابر اسید و نصب توسط افراد غیر ماهر و ... به محصولات و لوازم جانبی نصب شده بر روی آن ها ، شرایط ضمانت را نقض و کالا را از گارانتی خارج می نماید.

- درخواست نصب با هزینه توسط فلزارت در حال حاضر تنها در شهر اراک میسر بوده و در سایر نقاط  نصب بعهده مشتری گرامی است.

- هزینه ارسال محصولات به فروشگاه فلزارت بعهده مشتریان گرامی می باشد مگر در شرایط خاصی که در صفحه شرایط خرید ذکر گردیده اند .


شرایط ضمانت و خدمات کالاهای دسته بندی درب فلزی :

- استحکام و کیفیت ورق فلزی بکار گرفته شده در درب های فلزی دارای ضمانت یک ساله فلزارت از تاریخ سفارش می باشند.
تبصره : استفاده ناصحیح و قرار دادن بار بیش از حد مجاز بر روی درب ها شرایط ضمانت را نقض و گارانتی را باطل می سازد.

- کیفیت جوش و برش های بکار گرفته در درب های فلزی دارای ضمانت یک ساله فلزارت می باشند.

- کیفیت رنگ درب های تولیدی فلزارت دارای ضمانت کیفیت هستند،جهت استفاده از ضمانت این بخش ضروری است که قبل از نصب کلیه ی سطوح را بررسی فرموده و در صورت وجود مشکل با پشتیبانی فلزارت تماس حاصل فرمایید.
تبصره : ایرادات ظاهری رنگ درب ها بعد از نصب شامل گارانتی نیست و تنها مقاومت رنگ در برابر شرایط رطوبت و نور آفتاب تا یک سال دارای ضمانت می باشد.

- از آنجا که قبل از خروج از خط تولید و همچنین قبل از بارگیری و ارسال درب به آدرس مشتری ، سلامت شیشه و طلق های نصب شده طی دو مرحله توسط واحد کنترل کیفیت فلزارت بررسی می گردند لذا فلزارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب وارده به شیشه و طلق های درب های فلزی در روند ارسال را نداشته و مسئولیت این مورد تماما با شرکت های باربری می باشد بنابراین توصیه اکید می نماییم قبل از تحویل از باربری صحت و سلامت ظاهری درب را دقیقا مورد بررسی قرار دهید.

- دستگیره های نصب شده بر روی درب های فلزی دارای ضمانت سلامت فیزیکی و اصالت و کیفیت هستند ، در زمان تحویل از باربری در صورت مشاهده شکستگی و ترک در دستگیره ها از تحویل کالا بپرهیزید ، بدیهی است عدم رعایت این موضوع هیچ گونه مسئولیتی را متوجه فروشگاه فلزارت نمی سازد.
تبصره : قبل از نصب از عملکرد صحیح دستگیره ها و نصب صحیح آن ها اطمینان حاصل فرمایید چرا که بعد از نصب و استفاده دستگیره ها گارانتی ندارند.

- قفل های نصب شده از هر نوع دارای ضمانت اصالت و کیفیت می باشند ، به نسبت تاریخ ضمانت آن ها بعد از نصب می توانید از طریق شعب نمایندگی آنان در سراسر کشور و قبل از نصب از طریق پشتیبانی فروشگاه فلزارت از خدمات تعویض و تعمیر آنها استفاده نمایید.
تبصره : نصب درب های فلزی به منزله تایید صحت و سلامت اولیه قفل های آنهاست ولذا پس از نصب مسئولیت عملکرد در طی مدت گارانتی آنان با شرکت تولید کننده برند می باشد و فروشگاه فلزارت هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

- رگلاژ درب های فلزی دارای ضمانت کیفیت بوده و تا یک هفته بعد از تحویل می توانید نسبت به ضمانت آن اقدام فرمایید.
تبصره : در صورت نصب در مکان ناصحیح و یا توسط افراد غیر متخصص امکان آسیب به این بخش وجود داشته و بدیهی است که در آن صورت شامل خدمات ضمانت نخواهد بود.

- با توجه به ابعاد سفارشی مورد تولید در درب های فلزی که دقیقا در ابعاد داده شما ساخته می شوند ، مسئولیت عدم همخوانی این ابعاد اعلامی و درب ساخته شده با محیط نصب مد نظر شما تماما با مشتری بوده و فلزارت هیچ مسئولیتی در این باب نخواهد داشت.
تبصره : در صورتی که ابعاد داده شده با ابعاد درب ارسالی به شما همخوانی نداشت قبل از نصب با شماره های پشتیبانی و خدمات تماس حاصل نموده و سپس نسبت به برگشت کالا اقدام نمایید.


شرایط ضمانت و خدمات کالاهای دسته بندی دکور فلزی:

- کیفیت ورق و جنس کلیه ی محصولات دکور فلزی شامل ضمانت کیفیت یک ساله بوده و در صورت احراز هر گونه مشکلی در کیفیت ناکافی آنان مانند عدم تطابق با تصویر کالا ، برش کاری معیوب و ... تا یک سال از تاریخ سفارش می توان نسبت به اقدام نمود.
تبصره : شرایط تطابق محصول نهایی مطابق با شرایط درج شده در صفحه شرایط خرید می باشد.

- رنگ محصولات دکور فلزی دارای ضمانت کیفیت یک هفته از تاریخ سفارش می باشند لذا در صورت مشاهده نقص در رنگ کالا تا قبل از اتمام این تاریخ نسبت به استفاده از گارانتی  اقدام فرمایید.
تبصره : سلامت ظاهری لوازم دکور فلزی قبل از ارسال و تحویل به پست توسط واحد کنترل کیفیت بصورت دقیق بررسی می گردند فلذا آسیب های فیزیکی از قبیل ضربه خوردن و ریختن احتمالی رنگ و خش خوردن رنگ پس از ارسال بعهده شرکت پست می باشد بنابراین توصیه می نماییم قبل از تحویل از صحت و سلامت ظاهری کالا اطمینان کسب نمایید.

- با توجه به درج دقیق ابعاد کالا در صفحه هر محصول دکور فلزی ، مسئولیت دقت در انتخاب بعهده مشتریان گرامی بوده فلذا عدم همخوانی و ناسازگاری ابعاد با قسمت مورد نظر و استفاده مشتریان گرامی شامل شرایط بازگشت کالا نبوده و  فروشگاه فلزارت مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

- لوازم جانبی نصب شده بر روی محصولات دکور فلزی مانند موتور ساعت ها و یا لامپ های لوسترها و آویزها همگی تنها به مدت یک هفته از تاریخ سفارش دارای ضمانت تعویض و یا تعمیر هستند.
تبصره : آسیب فیزیکی ناشی  از استفاده ناصحیح از کالا ، شرایط گارانتی را نقض و باطل می نماید.


شرایط ضمانت و خدمات کالاهای دسته بندی پنل فلزی:

- استحکام و کیفیت ورق فلزی بکار گرفته شده در پنل های فلزی دارای ضمانت یک ساله فلزارت از تاریخ سفارش می باشند.
تبصره : استفاده ناصحیح و قرار دادن بار بیش از حد مجاز احتمالی  بر روی پنل ها شرایط ضمانت را نقض و گارانتی را باطل می سازد.

- کیفیت جوش و برش های بکار گرفته در درب های فلزی دارای ضمانت یک ساله فلزارت می باشند.

- کیفیت رنگ پنل های تولیدی فلزارت دارای ضمانت کیفیت هستند،جهت استفاده از ضمانت این بخش ضروری است که قبل از نصب کلیه ی سطوح را بررسی فرموده و در صورت وجود مشکل با پشتیبانی فلزارت تماس حاصل فرمایید.
تبصره : ایرادات ظاهری رنگ پنل ها بعد از نصب و استفاده شامل گارانتی نیست و تنها مقاومت رنگ در برابر شرایط رطوبت و نور آفتاب تا یک سال دارای ضمانت می باشد.

- با توجه به ابعاد سفارشی مورد تولید در پنل ها که دقیقا در ابعاد داده شما ساخته می شوند ، مسئولیت عدم همخوانی این ابعاد اعلامی و پنل ساخته شده با محیط نصب مد نظر شما تماما با مشتری بوده و فلزارت هیچ مسئولیتی در این باب نخواهد داشت.
تبصره : در صورتی که ابعاد داده شده با ابعاد پنل ارسالی به شما همخوانی نداشت قبل از نصب با شماره های پشتیبانی و خدمات تماس حاصل نموده و سپس نسبت به برگشت کالا اقدام نمایید.