درب فلزی مدل D76 دو لنگه
درب فلزی مدل D76 دو لنگه

درب فلزی مدل D76 دو لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D76
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D76 دو لنگه طرح خالص مراکشی درب فلزی مدل D9 دو لنگه می باشد که در نواحی کناری و کادر خود نیز از المان های سبک مراکشی استفاده نموده است .این درب فلزی ...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D76 دو لنگه

طرح خالص مراکشی درب فلزی مدل D9 دو لنگه می باشد که در نواحی کناری و کادر خود نیز از المان های سبک مراکشی استفاده نموده است .

این درب فلزی با طراحی تمام عیار مراکشی عربی خود برای انواع محیط هایی با نمای این سبک و همچنین علاقه مندان به این سبک بسیار مناسب است و می توان از آن بعنوان درب حیاط،درب پارکینگ و سایر قسمت های مورد نظر خود استفاده نمود.

جزئیات کم نظیر و شلوغ این طرح با استفاده از یک دستگیره مناسب و شکیل بسیار نمای بهتری خواهد یافت.انواع دستگیره در طرح ها و شکل های متنوع در همین صفحه قابل سفارش و نصب می باشد که شما مشتری گرامی می توانید به نسبت سلیقه خود از میان آنان انتخاب فرمایید.

قفل های مکانیکی کلاسیک قدیمی برای نصب اف اف کماکان از بهترین انتخاب های ممکن برای استفاده این درب فلزی بعنوان درب حیاط و پارکینگ ها می باشد.اما در صورت امکان به هزینه بیشتر قطعا قفل های برقی جدید از امنیت و سهولت کاربری بیشتری برخوردار هستند.

شما می توانید به نسبت سلیقه و کاربری خود از انواع شیشه سکوریت نشکن و طلق های موجود برای این درب فلزی سفارش داده تا با نصب رایگان برایتان ارسال گردد.

انتخاب رنگ کوره ای برای این درب فلزی از میان رنگ های موجود ممکن می باشد گرچه که شما می توانید علاوه بر این رنگ ها ، رنگ مورد نظر خود را در قسمت توضیحات پایانی سفارش وارد کرده و منتظر تماس و مشاوره همکاران بخش فروش ما باشید.

لطفا حتما در باکس ابعاد بالای همین صفحه ابعاد دقیق اندازه گیری خود را وارد سازید تا با شما در مورد هزینه نهایی تماس بگیریم.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!