درب فلزی مدل D70 تک لنگه
درب فلزی مدل D70 تک لنگه

درب فلزی مدل D70 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D70
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D70 فلزارت تک لنگه از الگوی برگ در طراحی خود استفاده نموده است ، الگوهای برگی بتازگی در دکوراسیون داخلی بسیار مورد اقبال عمومی قرار گرفته و توسط دکوراتیو ها مورد استفاده و پیشنهاد قرار می گیرند.درب فلزی مدل D70 مناسب د...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D70 فلزارت تک لنگه

از الگوی برگ در طراحی خود استفاده نموده است ، الگوهای برگی بتازگی در دکوراسیون داخلی بسیار مورد اقبال عمومی قرار گرفته و توسط دکوراتیو ها مورد استفاده و پیشنهاد قرار می گیرند.

درب فلزی مدل D70 مناسب درب ورود و خروج نفررو باغ ها ، ویلاها ، منازل و فضاهای ادارات می باشد گرچه که برای تمامی کاربری های مسکونی ، اداری و تجاری می توان از آن استفاده نمود.

شما می توانید با انتخاب و سفارش یکی از رنگ های شیشه سکوریت رفلکس دار و یا طلق برای حفاظت و  پشت بندی این درب استفاده نمایید که در هر دو حال توسط فروشگاه فلزات با نصب رایگان بحضور شما ارسال می گردد.

قفل های مکانیکی ، برقی و ضد سرقت از بهترین مارک های موجود در بازار قابل سفارش دهی و نصب بر روی این درب فلزی می باشد.

برش لیزری مورد استفاده در این درب فلزی از نوع لیزری cnc بوده که بدون هیچ آسیبی به استحکام ورق دقیقا طرح را پیاده سازی می نماید و محصول نهایی کاملا با تصویر قرار گرفته در همین صفحه برابری دارد.

انواع رنگ مورد انتخاب شما در این صفحه توسط کوره و با کیفیت و مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و رطوبت قابل اجرا و ارائه می باشد.

ابعاد استاندارد درب های یک لنگه بصورت 2.20*1.10 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!