درب فلزی مدل D62 تک لنگه
درب فلزی مدل D62 تک لنگه

درب فلزی مدل D62 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D62
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D62 تک لنگه دربی است با طراحی تلفیقی مراکشی و طبیعت که براستی هر دو دسته عاشقان طرح های عربی و مراکشی و همینطور طراحی طبیعت را از خود راضی نگاه می دارد.طرح های مراکشی با نگاه دقیق تر و جزئی تر سراسر شامل المان های طراح...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D62 تک لنگه

دربی است با طراحی تلفیقی مراکشی و طبیعت که براستی هر دو دسته عاشقان طرح های عربی و مراکشی و همینطور طراحی طبیعت را از خود راضی نگاه می دارد.

طرح های مراکشی با نگاه دقیق تر و جزئی تر سراسر شامل المان های طراحی طبیعت هستند و در واقع تفاوت زیادی بین این دو سبک طراحی وجود ندارد بلکه تنها تفاوت اصلی این دو طرح در توجه بسیار زیاد به جزئیات و ریز و شلوغ بودن طراحی مراکشی است فلذا این درب فلزی با تلفیق این دو سبک کماکان دلنشین و زیباست .

انتخاب شیشه سکوریت نشکن یا طلق وابسته به کاربری شما مشتریان محترم می باشد که در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در این زمینه می توانید در هر زمانی از طریق فرم تماس و یا شماره تلفن های اعلامی در سایت با ما در تماس باشید تا از خدمات رایگان مشاوره بهرمند گردید.

قفل مکانیکی ، برقی ، ضد سرقت یا هر نوع قفل برای این درب فلزی قابل سفارش بوده و همگی از بهترین برندهای موجود در بازار و با بالاترین کیفیت ممکن هستند.

بدلیل استفاده از برش لیزری در این درب فلزی امکان کم یا زیاد کردن و عملا هر طرح مد نظری برای آن ممکن می باشد بنابراین اگر طرح مد نظر شما در طرح های موجود در سایت نیست بسادگی طرح مورد نظر خود را به ادرس ایمیل ما ارسال فرمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس گرفته و شرایط را برایتان توضیح دهند.

کوره ای بودن رنگ کاری این محصول مقاومت بی نظیری را در مواجه با حرارت و رطوبت به آن بخشیده است .

لطفا در قسمت ابعاد قرار گرفته در بالای همین صفحه  ابعاد دقیق مورد نیاز خود را ثبت فرمایید و یا می توانید ابعاد استاندارد این درب فلزی را که 2.20*1.10 می باشد ، سفارش دهید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!