درب فلزی مدل D55 تک لنگه
درب فلزی مدل D55 تک لنگه

درب فلزی مدل D55 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D55
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی تک لنگه مدل D55 زیبایی چشم گیر خود را از طراحی مراکشی برگرفته و چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می سازد ، این طرح که بی شک یکی از پر جزئیات ترین طرح های طراحی مراکشی است مختص مشتریان سخت پسندی است که ظرافت و زیبایی حداکثری را مد نظ...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی تک لنگه مدل D55

زیبایی چشم گیر خود را از طراحی مراکشی برگرفته و چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می سازد ، این طرح که بی شک یکی از پر جزئیات ترین طرح های طراحی مراکشی است مختص مشتریان سخت پسندی است که ظرافت و زیبایی حداکثری را مد نظر خود قرار داده اند.

بیشترین کاربرد این درب فلزی زیبا در منازل مسکونی و محیط های تجاری خاص می باشد گرچه که برای تمام اماکنی که نیاز به درب تک لنگه داشته باشند مانند درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب ورودی منازل و ... مناسب است.

گرچه که انتخاب شیشه یا طلق برای نصب بر روی این درب فلزی تماما در کنترل شما مشتریان گرامی است اما پیشنهاد ما به شما استفاده از شیشه های سکوریت نشکن می باشد که در فروشگاه فلزارت بهترین کیفیت آن ارائه گردیده و در صورت انتخاب شما بصورت رایگان بر روی محصول نصب و همراه با آن ارسال می گردد.

نوع قفل نصب شده بر روی این طرح نیز انتخابی بوده و شما می توانید با توجه به نوع کاربری این درب از بین قفل های مکانیکی و برقی موجود هر کدام را به نسبت نیاز خود انتخاب فرمایید تا بصورت رایگان نصب و تقدیم حضور گردد.

برش لیزری این درب فلزی از کیفیت بی نظیری در دقت و ظرافت بهره مند بوده و دارای ضمانت و کنترل کیفیت توسط فلزارت می باشد.

همچنین با توجه به کوره ای بودن رنگ این محصول ، فلزارت آن را با ضمانت کیفیت رنگ عرضه داشته تا خیال مشتریان عزیز را از بابت این مورد هم آسوده نماید.

لطفا در قسمت ابعاد بالای صفحه ،  ابعاد دقیق مورد نیاز خود را ثبت فرمایید و یا می توانید ابعاد استاندارد این درب فلزی را که 2.20*1.10 می باشد را سفارش دهید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!