درب فلزی مدل D52 تک لنگه
درب فلزی مدل D52 تک لنگه

درب فلزی مدل D52 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D52
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D52 تک لنگه  طرحی دیگر از نمای رومی و نقوش گل می باشد که همین مساله آن را  برای انواع نماهای رومی و  در آن واحد کسانی  که به طرح های گل و طبیعت علاقه مندند جذاب می سازد.درب فلزی مدل D52 برای انو...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D52 تک لنگه 

طرحی دیگر از نمای رومی و نقوش گل می باشد که همین مساله آن را  برای انواع نماهای رومی و  در آن واحد کسانی  که به طرح های گل و طبیعت علاقه مندند جذاب می سازد.

درب فلزی مدل D52 برای انواع کاربری  نفررو حیاط ، پارکینگ ، منازل ، ویلا و تمامی محیط های اداری،تجاری و مسکونی  قابلیت نصب و اجرا داشته و بالاخص با انتخاب هوشمندانه رنگ می توان این درب فلزی را به یکی از بهترین مکمل های دکوراسیون نمای ساختمان مبدل ساخت.

با استفاده از شیشه ی سکوریت رفلکس نشکن و یا طلق می توان این درب فلزی را برای انواع کاربری اعم از درب پارکینگ ، درب حیاط ، درب ورودی و هر مکان مورد نظری استفاده نمود .

نوع قفل مکانیکی یا برقی این درب فلزی نیز با انتخاب شما تعیین و بر روی آن نصب و ارسال می گردد.

استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک برش cnc و لیزری با دقت بسیار بالا کیفیت و زیبایی این محصول را تضمین نموده و آن را در صدر کیفیت استاندارد قرار می دهد.

کافی است رنگ مورد نظر خود را از میان رنگ های بالای همین صفحه انتخاب نموده و باقی کار را به پرسنل رنگ کار حرفه ای ما بسپارید ، ضمانت کیفیت رنگ یکی از خدماتی است که همراه با آن به شما مشتریان گرانقدر ارائه می گردد.

ابعاد این درب بصورت  استاندارد 2.20*1.10 می باشد گرچه که میتوانید براحتی آن را برای هر ابعادی که مدنظرتان می باشد سفارش دهید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!