درب فلزی مدل D140 تک لنگه
درب فلزی مدل D140 تک لنگه

درب فلزی مدل D140 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D140
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D140 فلزارت تک لنگه با طرح گل رز در میان طرح های طبیعت گرا قرار گرفته و در میان افرادی که به طبیعت و گل و گیاه علاقه مندند بسیار مورد پسند است.طرح گل رز این درب فلزی باعث شده که حسی ناب را به محیط اطراف خود ببخشد.ا...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D140 فلزارت تک لنگه

با طرح گل رز در میان طرح های طبیعت گرا قرار گرفته و در میان افرادی که به طبیعت و گل و گیاه علاقه مندند بسیار مورد پسند است.

طرح گل رز این درب فلزی باعث شده که حسی ناب را به محیط اطراف خود ببخشد.از این درب فلزی زیبا می توان بعنوان درب سالن های زیبایی ، درب حیاط و پارکینگ ها ، درب باغ و ویلا و یا هر مکان دیگری که مورد نیاز شماست استفاده نمود.

حتی تصور دیدن این درب فلزی با یک شیشه ی سکوریت نشکن همراه با رفلکس رنگی ، هر شخصی را بر سر ذوق خواهد آورد ، البته که بنا به درخواست شما می توان از طلق های مات و شفاف نیز برای آن استفاده نمود.

قفل های برقی امروزه به دلیل امنیت بالاتر نسبت به مدل های قدیمی و همچنین سهولت استفاده خود ، بیشتر مورد استفاده هستند و شما نیز می توانید این نوع قفل و یا هر نوع دیگری که  مد نظر شماست را برای این درب فلزی زیبا سفارش دهید تا برایتان نصب و ارسال گردد.

برش لیزری این درب زیبا باعث شده تا در فرآیند تولید آن هیچ گونه آسیبی به استحکام ورق فلزی آن وارد نگردد گرچه که واحد کنترل کیفیت فلزارت نیز در طی مراحل تولید چندین بار این موارد را بررسی و چک می نمایند.

شما می توانید هر رنگی که مد نظرتان است را به ما اطلاع داده تا آن را بصورت کوره ای که مقاومت بسار بالایی در برابر حرارت و رطوبت دارد ، برایتان اجرا و ارسال کنیم.

ابعاد استاندارد درب های یک لنگه بصورت 2.20*1.10 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!