درب فلزی مدل D113 تک لنگه
درب فلزی مدل D113 تک لنگه

درب فلزی مدل D113 تک لنگه

تولید کنندگان فلزآرت
کد محصول: D113
موجودی در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

درب فلزی مدل D113 فلزارت یک درب دیگر در میان طرح های درختی و طبیعت گرای فلزارت می باشد ، نمای  درخت درخت موجود در این طرح بصورت نیمه بوده و نیمی از یک درخت تنومند را در خود جای داده است و همین امر سبب شده تا اغلب این مدل زیبا را بصور...

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

درب فلزی مدل D113 فلزارت

یک درب دیگر در میان طرح های درختی و طبیعت گرای فلزارت می باشد ، نمای  درخت درخت موجود در این طرح بصورت نیمه بوده و نیمی از یک درخت تنومند را در خود جای داده است و همین امر سبب شده تا اغلب این مدل زیبا را بصورت دو لنگه هم استفاده شود تا طرح این درخت کامل شود.

نمونه تک لنگه این درب فلزی طرحدار را می توان برای انواع عرض نفر رو ساختمان و نمونه دو و چند لنگه آن را برای ماشین رو و سایر کاربردها استفاده نمود.

با انتخاب یک شیشه ی سکوریت نشکن با رفلکس رنگی و یا طلق های شفاف و مات رنگی می توان به زیبایی این درب فلزی زیبا افزود و علاوه بر آن دید پشتی آن را نیز کور کرد.

ما در فلزارت انواع قفل های مکانیکی ، برقی و ضد سرقت و ... را از بهترین برندهای موجود و با کمترین قیمت ها برای شما در نظر گرفته ایم تا با خیال راحت قفل مورد نظر خود را برای این درب فلزی زیبا سفارش داده و خیالتان از بابت کیفیت و امنیت آن آسوده باشد.

انتخاب رنگ برای این درب فلزی زیبا شاید کمی دشوار بنظر برسد ، اگر در انتخاب رنگ مورد نظر و مناسب برای این درب شک دارید کافی است با پر کردن فرم تماس با ما و با تماس با شماره تلفن های قرار گرفته در صفحه تماس با ما ، با همکاران واحد فروش ما تماس حاصل فرموده و نمونه های نصب شده واقعی این طرح را درخواست فرمایید تا در انتخاب رنگ مناسب برای این درب که بصورت کوره ای الکترواستاتیک مقاوم در برابر حرارت و رطوبت است ، کمک نماید.

ابعاد استاندارد درب های یک لنگه بصورت 220*108 می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!