فلزآرت

حالت نمایش:

درب فلزی مدل D10 دو لنگه

درب فلزی مدل D10 دو لنگه یک نمونه موفق در طراحی به سبک مراکشی است ، طرحی که بدلیل توجهی کم نظیر به ریزه کاری و جزئیات در زمره اصیل ترین طرح های این سبک بشمار می رود.از طرح های درب فلزی دو لنگه مراکشی می توان هم در ساختمان هایی با نماها و دکورهای این سبک و هم در ساختمان های ساده که نیاز به تزریق عنصری جذاب جهت رفع خمودی و کسل کنندگی خود دارند ، استف..

درب فلزی مدل D106 تک لنگه

درب فلزی مدل D106 تک لنگه فلزارت یکی از درب های قرار گرفته در سبک رومی است که با نقوشی از برگ و بوته زیبایی دلنشینی را به محیط پیرامون خود می بخشد.این درب طرح دار زیبا را می توان بعنوان نفر رو و ورودی انواع ساختمان مسکونی و تجاری استفاده نمود .شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس های رنگی جذاب ، طلق های مات در رنگ های متنوع ، همگی قابل نصب و اجرا بر روی ا..

درب فلزی مدل D11 دو لنگه

درب فلزی مدل D11 دو لنگه مورد علاقه بسیاری از هنردوستان و عاشقان سبک طراحی و معماری رومی است ، این طرح در میان درب های فلزی سبک رومی بدلیل تقارن زیبای خود و همچنین استفاده از طرح های متداول سردیس ها و سرستون های سبک رومی ، در نماهای رومی زیبایی دو چندانی را خواهد داشت.درب های فلزی با طرح سبک رومی در میان دسته بندی درب فلزی بسیار پرمصرف و مورد پسند ..

درب فلزی مدل D113 تک لنگه

درب فلزی مدل D113 فلزارت یک درب دیگر در میان طرح های درختی و طبیعت گرای فلزارت می باشد ، نمای  درخت درخت موجود در این طرح بصورت نیمه بوده و نیمی از یک درخت تنومند را در خود جای داده است و همین امر سبب شده تا اغلب این مدل زیبا را بصورت دو لنگه هم استفاده شود تا طرح این درخت کامل شود.نمونه تک لنگه این درب فلزی طرحدار را می توان برای انواع عرض نف..

درب فلزی مدل D12 دو لنگه

درب فلزی مدل D12 دو لنگه با نمای اسلیمی زیبای خود تناسبی بی نظیر را با انواع اماکن مذهبی داشته و دوست داران سبک اسلیمی می توانند از این درب فلزی در انواع ساختمان و محیط های مد نظرخود استفاده نمایند.درب های اسلیمی را می توان برای انواع محیط مانند درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب مساجد ، درب نمازخانه  و سایر قسمت های مورد نیاز مورد استفاده قرار داد...

درب فلزی مدل D126 تک لنگه

درب فلزی مدل AP-D126 تک لنگه فلزارت با بهره مندی از طراحی مراکشی خود یکی از انتخاب های عالی برای دوست داران طراح های سبک مراکشی و عربی می باشد.طرح های مراکشی به داشتن جزئیات بسیار زیاد در خود و همچنین تلفیق این جزئیات با تقارن و قرینگی شهرت دارند فلذا برای انواع محیط مسکونی ، تجاری و اداری مانند درب منزل ، درب پارکینگ ، درب حیاط ، درب باغ و و..

درب فلزی مدل D128 تک لنگه

درب فلزی مدل AP-D128 تک لنگه فلزارت در دسته بندی طرح های اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی از زمان ورود اسلام به ایران زمین مورد علاقه مردمان خوش ذوق و هنردوست ایرانی قرار گرفته اند که آثار باستانی به جا مانده از اساتید ایرانی در مساجد و اماکن عمومی و مذهبی گویای همین مهم می باشد.نقوش اسلیمی علاوه بر زیبایی خاص خود همواره احساسی از آرامش ن..

درب فلزی مدل D129 تک لنگه

درب فلزی مدل D129 فلزارت تک لنگه با طراحی خاص خود نظر افرادی که بدنبال طرحی متفاوت هستند را جلب می نماید ، طراحی این درب برگرفته از مدل های طبیعت گرا و مشابه برگ درختان برگ سوزنی می باشد.این درب را می توان در انواع کاربری های نفر رو ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری استفاده نمود.برای این درب فلزی می توان از شیشه و طلق استفاده نمود که البته شیشه ها..

درب فلزی مدل D13 دو لنگه

درب فلزی مدل D13 دو لنگه طرحداربا داشتن المان های زیبای طبیعت طرحی است که با هدف  یادآوری اهمیت حفظ محیط زیست و طبیعت ایجاد گردیده و سعی در آوردن نشاط و سرزندگی طبیعت در محیط ساختمان مورد استفاده را دارد.طرح های زیبای طبیعت مانند این درب فلزی را می توان در تمام ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری مورد استفاده قرار داد که نمونه های دو لنگه آن ها..

درب فلزی مدل D130 تک لنگه

درب فلزی مدل D130 تک لنگه فلزارت از طرح های ساده ولی جذاب رومی است ، این طرح زیبا با قرینگی زیبا را می توان بعنوان تکمیل کننده انواع نمای رومی در نظر گرفت و سادگی و نداشتن شلوغی های بی دلیل در این طرح ، آن را برای ست شدن با انواع نما و ساختمان مناسب ساخته است.این درب فلزی شیک را می توان در انواع ساختمان مسکونی و غیر مسکونی مورداستفاده قرار داد و عم..

درب فلزی مدل D131 تک لنگه

درب فلزی مدل D131 فلزارت تک لنگه را شاید بتوان پر طرفدارترین طرح طبیعت گرا دانست ، این طرح که به کرات  چه بصورت تک لنگه و چه بصورت چند لنگه در ابعاد متنوع تولید و عرضه شده است ، یکی از زیبا ترین طرح های این سبک بشمار رفته و بخوبی جواب خود را پس داده است بنابراین چنانچه بدنبال دربی مناسب برای نفر روی ساختمان خود هستید و همچنین به سبک های طراحی ..

درب فلزی مدل D132 تک لنگه

درب فلزی مدل D132 فلزارت تک لنگه یکی از درب های سبک رومی است  ، طرح های رومی بعضا چنان با سبک طراحی طبیعت گرا در هم آمیخته می شوند که حد فاصل و مرزی را نمی توان میان آنان قائل شد . یکی از  نمونه های بارز  این امر ، همین درب فلزی است .این طرح علاوه بر داشتن الگوهای طبیعت و گل و بوته  در خود با قرینگی چپ و راست بی نظیری نیز همراه ..

درب فلزی مدل D133 تک لنگه

درب فلزی مدل AP-D133 تک لنگه در دسته طرح های  اسلیمی قرار دارد.این که این سبک طراحی  را مختص به اماکن مذهبی بدانیم،قطعا تفکر اشتباهی است ، سبک طراحی اسلیمی یکی از سبک های آرامش بخش  و دوست داشتنی و مورد پسند ایرانیان است.این درب فلزی زیبا با طرح زیبای خود می تواند در انواع کاربری و انواع محیط مدنظر شما نصب و پیاده سازی شود ، انواع نف..

درب فلزی مدل D139 تک لنگه

درب فلزی مدل D139 فلزارت تک لنگه با طراحی برگ درخت انجیر و به اختصار برگ انجیری است ، برگ های درخت انجیر بدلیل پهنای و شکل زیبایشان مدت هاست که در میان نقاشان و طراحان مورد استفاده و علاقه بوده اند.با استفاده از این طرح زیبا می توان انواع نفر روهای ساختمان را جلوه ای تازه داد ، مانند درب حیاط ، درب ورودی منازل ، درب باغ ، درب ویلا ، درب گلخانه و هر..

درب فلزی مدل D14 دو لنگه

درب فلزی مدل D14 دو لنگه برگرفته از اصول طراحی رومی و قرینگی راستو چپ است.زیبا سازی محیط و ساختمان ها امروزه یکی از دغدغه های مهم معماران ، دکوراتورها و اصول شهرسازی و معماری نوین است ، درب فلزی پیش رو با تکیه بر همین اصل بنا گردیده است.سبک رومی این درب فلزی آن را برای انواع ساختمان با نمای رومی مناسب ساخته است و طرح خاص دو لنگه آن را برای انواع در..

نمایش 1 تا 15 از 73 (5 صفحه)